NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

TESTOVÁNÍ

KE STAŽENÍAKTUALITY


VyšeHrátky
23.07.2020


TESTOVÁNÍ SPORTOVNÍCH TÁBORŮ
22.07.2020

více aktualit ...

TESTOVÁNÍ BUND DIDRIKSONS1913

Máme tu nové testování a sice velmi kvalitní dětské bundy DIDRIKSONS1913 JEZERI. Báječná výbava na tábor, hory, do přírody za jakéhokoliv počasí. Chcete se testování také zúčastnit a získat bundu na otestování domů zdarma? Přihlásit se můžete tady<<<

petra

KAŠPÁRKOHRANÍ!

Je tu opět náš oblíbený rodinný fesťáček na Letné Kašpárkohraní! Příjemná neděle plná her, muziky a dílniček... mrkněte dále.

petra

NOVÉ TESTOVÁNÍ-KNIHY O LÉTÁNÍ

Máme tu nové testování snových knih a audioknih pro děti: Nelinka a Jezero nádherných ploutví + Nelinka a strom zázraků. Omrknout a hlásit se můžete tady!

petra

MEZI PLOTY

Je tu opět festival Mezi ploty a my se těšíme, že s dětmi vyrazíme do Bohnic poslechnout si kapely, posedět na trávě, skouknout divadla a užít si festivalovou atmosféru. Co je letos nového? Kdo zahraje? A kdo patří do Bohnic? Dozvíte se tady :-)

Na Mezi ploty můžete zavítat 27.-28. 5. 2017 do psychiatrické nemocnice v pražských Bohnicích.
V programu bude letos 120 účinkujících na 14 scénách. Takže to bude fakt velký! 

Mezi účinkujícími budou např. No Name, Sto zvířat, Tomáš Klus, Lenka Dusilová & Baromantika, tradičně Divadlo Sklep, Ester Kočičková, Květy, Kurtizány z 25. Avenue, Michal Pavlíček & Monika Načeva, Mňága a Žďorp, Circus Brothers, N.O.H.A. - DJ Set, Cocotte Minute a další a další...

Lístky už jsou v předprodeji. Děti do 6 let mají vstup ZDARMA.
A vy větší ... si již brzy o ně můžete s námi zasoutěžit!
Více info...

petra

VÝZVA K TESTOVÁNÍ - VAKY SAKYPAKY!

Dnes jsme spustili další testovací pecku! Parádní designové sedací vaky SakyPaky, které pocházejí jak jinak než z české dílny. Tak pokud chcete s dětmi doma vyzkoušet jeden z těchto vaků, který vám po testování samozřejmě zůstane, tak se stačí přihlášit k testování přímo tady :-)

petra

TRNKOVA ZAHRADA

UKONČENO - Soutěž o vstupenky na interaktivní výstavu Trnkova zahrada.

petra

MAMI, DEJ MI...

Nové testování dětských přesnídávek a sušenek Mami, DEJ mi..., které jsou vyráběny z ovoce a zeleniny, získané od lokálních farmářů a producentů a bez konzervačních látek, barviv a jiných aditiv, sledujte na této stránce!

petra

PF 2017

Ze srdce děkujeme za další rok s vámi. Posíláme přání, nechť se nám všem v příštím roce daří najít více času nejen pro své blízké ale i pro sebe samotné...A přejeme také krásné chvilky u společného tvoření, vaření, hraní, experimentování a testování!

petra
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2020 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz