NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

TESTOVÁNÍ

KE STAŽENÍAKTUALITY


Dětský festival MINI
21.11.2019


Ponožkovýchova - testujeme
09.10.2019

více aktualit ...

TESTUJEME ŽIDLE SEDEES

Pořád nemůžete najít dětskou židličku, která je krásná, funkční a rostoucí? S námi právě testujete jednu českou a z krásného bukového dřeva - chytrazidle.cz! Zapojte se také do testování a vyzkoušejte doma zdarma různé zajímavé výrobky pro děti.

petra

SPORTOVNÍ TÁBOR

Máte malého neposedu a hodil by se vám na léto příměstský tábor, kde by si mohl zdarma vyzkoušet až 30 různých sportů v príma dětském kolektivu pod vedením profesionálních trenérů? Dopřejte mu akční zážitky a sobě naopak pár dní klidu :-) Stačí se jen přihlásit k testování.

petra

ANGLICKÉ KNIHY PRO DĚTI

Další dávka testování! Tentokrát pro knihomily, ale ne ledajaké! Můžete si s dětmi počíst tentokrát anglicky! Máme pro vás připravenou např. mini encyklopedii o vesmíru nebo bezva hrací karty na učení písmenek. Stačí se jen přihlásit k testování.

petra

DÍLNA KITCHEN ROCK - FESTIVAL KEFÍR

3. ročník mezinárodního bejbypankového festivalu pod širým nebem se blíží!
5. září 2015 Svatý Mikuláš - zámek Kačina.
Testováno na dětech nesmí chybět, přijďte si užít naši dílnu KITCHEN ROCK!

gabriela

DYZAJN DĚTEM! NO. 4

Jak bylo na čtvrtém pokračování naší dyzajnové dílny? Teplo, mile, báječně, dyzajnově, hravě, módně.. Děkujeme všem, co se zastavili a chvíli s námi tvořili nebo povídali. 

gabriela

DYZAJN DĚTEM! / NO.4

Tak rádi byste si zašli prohlédnout a nakoupit nějaký super český designový věcičky? Ale co s dětma? Tak přijďte s nima v sobotu 1.8. 2015 na Střelecký ostrov v Praze na Dyzajn Market a hledejte dětský koutek s naším žlutým medvědem. Výtvarná dílnička bude připravena od 14 do 18 hodin. A na co všecho se můžete těšit?

petra

SLAVÍME! A MÁME PRO VÁS DÁREK!

Slavíme 1.narozeniny! Slavte s námi! Máme radost a taky dárek pro vás!!! Stahujte dárek zdarma co hrdlo ráčí :-)

dasa

KNIHEX

Zveme všechny děti a rodiče na výtvarnou dílnu v rámci knižního jarmarku Knihex. Děti si budou moci namalovat a vyrobit autorskou placku na tričko nebo bundu. A jaké téma zvítězí... princezna, superhrdina nebo knižní příšera? Přijďte se podívat!
21.6.2015 / 14-15 hodin / Pražská náplavka pod Rašínovým nábřežím

petra
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2020 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz