NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

TESTOVÁNÍ

KE STAŽENÍAKTUALITY


OTESTOVÁNO BOLL
12.05.2022


Testování Boll
04.08.2021

více aktualit ...

DYZAJN DĚTEM! NO. 4

Jak bylo na čtvrtém pokračování naší dyzajnové dílny? Teplo, mile, báječně, dyzajnově, hravě, módně.. Děkujeme všem, co se zastavili a chvíli s námi tvořili nebo povídali. 

gabriela

DYZAJN DĚTEM! / NO.4

Tak rádi byste si zašli prohlédnout a nakoupit nějaký super český designový věcičky? Ale co s dětma? Tak přijďte s nima v sobotu 1.8. 2015 na Střelecký ostrov v Praze na Dyzajn Market a hledejte dětský koutek s naším žlutým medvědem. Výtvarná dílnička bude připravena od 14 do 18 hodin. A na co všecho se můžete těšit?

petra

SLAVÍME! A MÁME PRO VÁS DÁREK!

Slavíme 1.narozeniny! Slavte s námi! Máme radost a taky dárek pro vás!!! Stahujte dárek zdarma co hrdlo ráčí :-)

dasa

KNIHEX

Zveme všechny děti a rodiče na výtvarnou dílnu v rámci knižního jarmarku Knihex. Děti si budou moci namalovat a vyrobit autorskou placku na tričko nebo bundu. A jaké téma zvítězí... princezna, superhrdina nebo knižní příšera? Přijďte se podívat!
21.6.2015 / 14-15 hodin / Pražská náplavka pod Rašínovým nábřežím

petra

DYZAJN DĚTEM!

Naši již tradiční výtvarnou dílnu na festivalu Dyzajn market můžete navštívit v neděli 31. 5. 2015  od 16 do 19 hodin na piazzetě Národního divadla v Praze.

petra

Z RATOLESTI ROCKOVOU HVĚZDOU!

První z letních výtvarných dílen Testováno na dětech bude na festivalu Ratolest Fest na smíchovské pražské náplavce v sobotu 30.5.2015 od 9 do 19 hodin.

petra

MEZINÁRODNÍ DEN RODINY SOUTĚŽ !!!

Věděli jste, že je dnes MEZINÁRODNÍ DEN RODINY? To chce oslavit a tak tu pro vás máme na celý víkend SOUTĚŽ. 6 výherců získá balíčky s parádními časopisy Tvořivý Ámos (návody na tvoření s dětmi) a S dětmi v Praze.  A jak soutěžit? Čtěte dále...

petra

VELIKONOČNÍ OMALOVÁNKY PRO KOLEDNÍKY

Chcete letos malé koledníky nějak speciálně odměnit? A čokoládová vajíčka se vám moc nechtějí dětem dávat? Tak máme pro vás dárek!

dasa
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2023 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion