NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

VÝTVARKA

Barva (32)

Papír (101)

Textil (36)

Přírodniny (38)

Modelování (15)

Jiné materiály (54)

Lepení (17)


IQ HRY

RECEPTY

TIPY

TESTOVÁNÍ

KE STAŽENÍAKTUALITY


Knihex 10½
25.11.2020


Buchty a loutky online
25.11.2020

více aktualit ...
Autor: petra TND

HŘEBÍNKY DO VLASŮ

Tuto rozkošnou ozdobu do vlasů vyrobíte velmi snadno. Výroba je zábavná a hřebínek dobře poslouží vaší malé parádnici i jako originální dárek.

Potřebujeme:

  • hřebínek do vlasů
  • korálky, flitry
  • stužka
  • tavná pistole / lepidlo


Připravte si s dětmi vaši domácí galantérku - korálky (nejlépe skleněné), flitry, také různé látkové kytičky, pecičky a ozdůbky. Měl by to být lehčí drobný materiál, aby finální sponka nebyla příliš těžká a nesklouzávala z vlasů. Hřebínky do vlasů seženete v galanteriích nebo rozšířených drogeriích. Já tyto průhledné koupila u Stoklasy á 5 Kč.

Nahřejte tavnou pistoli s průhledným tavivem a po částech nalepujte korálky na podklad. Chcete-li, aby korálky na sponce lépe držely, použijte nejprve látkovou stužku, kterou položíte do lepidla, konce úhledně zahnete, a teprve na ní nalepujte korálky a ozdoby.

S malými dětmi pracujte určitě společně, protože lepidlo je horké. Nechte si od nich třeba radit, který korálek dát na jaké místo, a lepte vy.

Hotové sponky, hřebínky, krásně drží vlásky na stranách od obličeje a jsou úžasnou ozdobou drdůlku nebo culíku :-)VYTISKNOUT AKTIVITU  

KOMENTÁŘE

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat


Zatím nikdo nic nenapsal ...
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2020 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz