NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

TIPY

SOUTĚŽE (49)

Na výlet (27)

Na hřiště (3)

Za kulturou (34)

Jemná motorika (1)

Na kafíčko (4)

Do restaurace (1)

Na čtení (52)

Doporučujeme (37)

Domácnost (2)

Na koupání (4)

Život s dětmi (18)


IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TESTOVÁNÍ

KE STAŽENÍAKTUALITY


OTESTOVÁNO BOLL
12.05.2022


Testování Boll
04.08.2021

více aktualit ...
Autor: petra TND

KNIHEX 09

V sobotu 8. 6. se od 10 do 20 hodin bude konat devátý ročník knižního jarmarku Knihex, který představí malá a menší nakladatelství a jejich produkci v Kasárnách Karlín. Na vás a vaše děti čeká i doprovodný program, z části knižní, divadelní, hudební i tvořivý. Přijďte!

Setkání nakladatelů a čtenářů pod širým nebem! Cílem knižního jarmarku Knihex je podpora menších nakladatelů a jejich produkce. Knihex umožňuje těmto kvalitním menším nakladatelům sejít se a představit se společně veřejnosti. Je záměrně pořádán v pražském veřejném prostoru, aby se knihy dostaly na čerstvý vzduch a mezi lidi. 

Kromě toho, že na prodejním trhu budou mít své stánky nakladatelství Akademie múzických umění v Praze, Akademie výtvarných umění, Archiv výtvarného umění, Artco, Baobab, Běžíliška, Bylo nebylo, Casablanca, Cesta domů , DharmaGaia, Dynastie, Edice FUD, Falcat press, FF UK, Galerie hlavního města Prahy, Galerie Na shledanou, Galerie VI PER, H+H Vyšehradská, Host, Institut umění – Divadelní ústav, jakost, Knihovna Václava Havla, Kudla Werkstatt, Labyrint & Raketa, Limonádový Joe, Lipnik, Meander, Mot, Národní filmový archiv, Nová beseda, Oikoymenh, OKO, OneHotBook, Paseka, Perplex, Poketo, ROE, Rubato, 65. pole, Take Take Take, UMPRUM, Upapæpop, Venkovské dílo, Verzone, wo-men či časopisy A2, Lógr, Plav, revue Prostor, Sedmá generace, papírnictví teritorium7 a komiksový obchod No Ordinary Heroes, bude celý den probíhat také doprovodný program. Jednotlivá nakladatelství nabídnou workshopy a budou prezentovat nové knihy.

Součástí Knihexu je i antikvární stánek, kam můžou lidé přinést knihy, které už nechtějí, a jiné si zase koupit. Přijede také bibliobus Oskar Městské knihovny. 

Od 11 hodin přijďte s dětmi na divadlo Buchty a loutky - zahrají pohádku Kocour Mikeš. Po celý den budou pro děti připraveny dílničky. Příjemný areál Kasáren také poskytuje velké pískoviště s domečky pro děti, beach volejbal, letní kino nebo třeba Prastánek Františka Skály.

Na Knihexu letos jsou zváni i účastníci z ciziny, slovenská nakladatelství bude reprezentovat BRaK (Bratislavský knižní festival), České literární centrum přiveze na Knihex nakladatele z Německa, Švýcarska, Itálie, Francie, Španělska a Velké Británie.

Knihex je místem setkání nakladatelů a čtenářů v příjemné atmosféře vnitrobloku v Karlíně, kde návštěvníci kromě prohlížení a nakupování knih můžou zabavit sebe i své děti v uměleckých dílnách, posedět, pobavit se, prostě strávit inspirativní sobotu. 

Vstup i program je zdarma. Více info najdete TADY<<<VYTISKNOUT AKTIVITU

KOMENTÁŘE

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat


Zatím nikdo nic nenapsal ...

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT

O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2023 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion