NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

VÝTVARKA

Barva (31)

Papír (101)

Textil (36)

Přírodniny (36)

Modelování (14)

Jiné materiály (53)

Lepení (17)


IQ HRY

RECEPTY

TIPY

TESTOVÁNÍ

KE STAŽENÍAKTUALITY


Testujeme - Školní batohy Boll
15.04.2020


TESTOVÁNÍ SPORTOVNÍCH TÁBORŮ
09.02.2020

více aktualit ...
Autor: dasa TND

4X ČARODĚJNÉ AKTIVITY

Letos čarodějnické reje nebudou takové jak jsme zvyklí. Ale to neznamená, že si s dětmi doma nemůžete "čarodějně" pohrát a společně si něco vyrobit. Třeba vás budou inspirovat tipy od nás do kterých přihazujeme i tip na naši oblíbenou tématickou knížku.

My slavení takzvaných "čarodejnic" spíše vnímáme trochu odlišně, než asi původně vycházelo. My si třeba s dětmi povídáme o tom, že zlé a temné ze zimy odchází a čistí se aby pak vše mohlo krásně vykvést a znovu se příroda (i lidi) znovuzrodit.

Zajímá nás, jak to třeba vnímáte vy? Napište nám tady dole do komentáře, či na Facebook, nebo Instagram . Budeme moc rádi!

 

ČARODĚJNICKÝ KLOBOUK

Co nesmí chybět každé správné čarodejnici a čaroději? No přece pořádný klobouk na kterém sedí alespoň netopýr nebo pavouk!

Tady >>> je návod, jak si ho vyrobit.

 

ČARODĚJNÉ PSANÍ

Nezbytně důležité pro  čaroděje všech kategorií! Umět kouzelně psát! Tuhle aktivitku budete mít pro děti připravenou v mžiku a garantujeme vám zábavu na hodně dlouho :-) Návod na čaropsaní >>>tady.

 

ČARODĚJNÁ LOUTKA

Děti milují příběhy a rádi svoji fantazii pouští na špacír. Tak je v tom podpořte a vyrobte si s nimi klidně hned několik loutek čarodějnic či čarodějů. Nepotřebujete k tomu opravdu nic speciálního. Mrkněte na >>> návod.

 

BYLINKY MALÉ ČARODĚJKY

Každá správná čarodějka se vyzná v bylinách! A pokud ne, měla by si přečíst tuhle kouzelně ilustrovanou knížku, která ji to naučí. A dokonce skrývá i několik čarodějných receptů. Prolistujte si ji  >>>tady.

 

 

VYTISKNOUT AKTIVITU  

KOMENTÁŘE

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat


Zatím nikdo nic nenapsal ...

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT

O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2020 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz