NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

TIPY

SOUTĚŽE (52)

Na výlet (26)

Na hřiště (3)

Za kulturou (34)

Jemná motorika (1)

Na kafíčko (4)

Do restaurace (1)

Na čtení (51)

Doporučujeme (38)

Domácnost (2)

Na koupání (4)

Život s dětmi (18)


IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TESTOVÁNÍ

KE STAŽENÍAKTUALITY


Testování Boll
04.08.2021


Testování Sproki
03.08.2021

více aktualit ...
Autor: petra TND

VYŠEHRÁTKY 2021

Pojďte si prodloužit léto s VyšeHrátkami a užít si krásné pohádkové příběhy v zeleni pražského Vyšehradu. Vstupenky na představení jsou již v prodeji a vy si nyní můžete o 4 z nich s námi zasoutěžit!


Festival pro děti a jejich rodiče se letos opět vrací na pražský Vyšehrad - tentokrát už poosmnácté. Proběhne v termínu od 3. do 5. září 2021 v prostorách Královské akropole. Program bude tradičně sestávat nejen z pohádek pořádajícího Studia Damúza, ale také hostujících souborů Buchty a loutky nebo Holektiv. Chybět nebude ani koncert kapely Bombarďák, workshopy a výtvarné dílny. Vstupenky v prodeji v síti GoOut!

 

Jaký je program? Studio Damúza - představí svůj aktuální repertoár. Návštěvníci se mohou těšit na oblíbené tituly jako Superkluk, Řeka, nebo Z tajného deníku Smolíčka Pé.

Se svou novinkou Paleček na festival zavítá legendární soubor Buchty a loutky, chybět nebude ani soubor Holektiv s pohybovým představením Letkyně o létání a prvních aeroplánech. Divadelní program doplní tvorba studentů DAMU, kteří se v rámci svých studií rozhodli zaměřit právě na dětského diváka.

 “Tvorba studentů uměleckých škol nebývá většinou zaměřená na dětského diváka, přitom se jedná o důležitou diváckou skupinu s velkým potenciálem, které se Damúza dlouhodobě věnuje. I proto jsme se rozhodli letos studenty DAMU na VyšeHrátky pozvat i s jejich původní tvorbou. Pestrost programu je pro nás důležitá, abychom malé diváky dokázali upoutat novinkami,” doplňuje koncepci divadelního programu ředitel festivalu Jakub Philipp.

Damúza nabídne v dopoledních hodinách také ochutnávku programu pro nejmenší diváky od 10 měsíců v podobě divadelních představení určených pro batolata, která celoročně prezentuje po celé republice v rámci platformy KUK. V programu se objeví Batosnění, Ptáček a lev, Já, ty a to, nebo inscenace pro děti od dvou let s názvem Řeka, která měla na VyšeHrátkách premiéru v loňském roce.

Program ale samozřejmě nebude jen divadelní - po loňském úspěchu se na festival opět vrací kapela Bombarďák, organizátoři chystají také promítání filmu Ať žijí duchové ve vyšehrátkovském letním kině, interaktivní hřiště a výtvarné dílny pro děti. Součástí festivalu bude i program pro dospělé v podobě debaty na téma Udržitelnost v domácnosti.

www.vysehratky.cz / www.fb.com/vysehratkywww.instagram.com/vysehratky

 SOUTĚŽ O 2 x 2 VSTUPENKY


O co soutěžíme?

  • 2 vstupenky na Batosnění v sobotu 4. 9. od 11.00 (pro batolata)

  • 2 vstupenky na Pohádky z lesa v pátek 3. 9. od 13.00 (od 3 let)


Jak a kde soutěžit?

  • Napište nám komentář pod tímto článkem s odpovědí na otázky: "Jaká je oblíbená pohádková postava Vaše a Vašich dětí?"
  • Inspirovat se můžete nejen ve své paměti, ale třeba i na webu www.vysehratky.cz.
  • A jestli nám fandíte i na Facebooku, tak můžete pod příspěvek na FB k soutěži napsat do komentáře "Vyšehrátky" + odpověď na otázku viz výše a do losování vás zařadíme dvakrát!
  • Soutěž trvá do úterý 1. 9. 2021 do 20:00.
  • Po uzavření soutěže vylosujeme online generátorem 2 výherce, kteří každý obdrží 2 vstupenky na představení festivalu VyšeHrátky.
  • Výherci budou oznámeni u nás na webu v tomto příspěvku a na FB stránce a budou kontaktováni osobní zprávou přes FB, emailem nebo telefonicky. Proto, prosíme, sledujte FB, případně si zkontrolujte aktuální údaje vyplněné ve Vašem profilu na našich webových stránkách.

Moc se těšíme, že právě k vašim dětem poputuje tato krásná výhra!
Držíme palce a mějte se báječně!

  SOUTĚŽ UKONČENA


Vyhrávají:

  1. Katka007
  2. Marcela22

 Gratulujeme!
VYTISKNOUT AKTIVITU

KOMENTÁŘE

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit nebo registrovatKatka007
Na prvním místě vede Červená Karkulka. Nejdřív jsem ji četla, pak vyprávěla a teď už hrajeme divadlo :o)
16.08.2021 12:10


Elus2
Začalo to krtečkem a pak přes Maxipsa Fíka, Harryho Pottera a hvězdné války až k tlapkové patrole.
13.08.2021 09:36


Tory
Dcera má nejraději Boba a Bobka a syn Pata a Mata
13.08.2021 06:58


marcela22
Moje oblíbená pohádková postava je princezna se zlatou hvězdou na čele, ze zahraničních je u nás oblíbený Gruffalo. U dětí vítězí baba Jaga.
12.08.2021 23:55

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT

O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2021 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion