NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

TIPY

SOUTĚŽE (52)

Na výlet (26)

Na hřiště (3)

Jemná motorika (1)

Za kulturou (34)

Na kafíčko (4)

Do restaurace (1)

Na čtení (51)

Doporučujeme (38)

Domácnost (2)

Na koupání (4)

Život s dětmi (18)


IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TESTOVÁNÍ

KE STAŽENÍAKTUALITY


Testování Boll
04.08.2021


Testování Sproki
03.08.2021

více aktualit ...
Autor: petra TND

KNIHEX 11

A je to tu. Blíží se další svátek všek knihomilů Knihex. 11. ročník bude 18. září 2021 od 10 do 19 hodin v Kasárnách Karlín.

Knihex 11 aneb Setkání malých nakladatelů a čtenářů pod širým nebem

Doprovodný program, určený dospělým i dětem, bude letos velice pestrý. Nabídne například diskusi o norském knižním trhu se zahraničním hostem, nakladatelem z Norska Williamem Stormdalem, dále diskusi o ženách v současném komiksu a také diskusi o fungování knižního trhu v Praze, dále divadelní představení pro děti Kryštůfek a lesní bytosti v podání Pruhovaných panenek či výtvarné dílny (pískové mandaly, sprejování na textil, výroba krásné pohlednice s kresbou a koláží, dílna a šipkovaná pro děti ke knize Svéhlavína).

 

Kromě toho budou na prodejním trhu samozřejmě mít své stánky nakladatelství Akademie múzických umění v Praze, Akademie výtvarných umění, Archiv výtvarného umění, Baobab, Běžíliška, Bylo nebylo, Casablanca, Cesta domů, Cut+Bind, Dauphin, DharmaGaia, Dynastie, Edice FUD, FF UK, Galerie hlavního města Prahy, Galerie VI PER, H+H Vyšehradská, Herrmann & synové, Institut pro studium literatury, Institut umění – Divadelní ústav, jakost, Kher, Knihovna Václava Havla, Labyrint & Raketa, Lipnik, Malvern, Mapcards, Maraton, Meander, Národní filmový archiv, Nová beseda, Paseka, Pipasik, Poketo, PositiF, Revolver Revue, ROE, Rubato, Šalvar, 65. pole, Take Take Take, Teapot, Trystero/Gnóm!, UMPRUM, Venkovské dílo, verzone, Volvox Globator, wo-men, Xao či časopisy A2, ART ANTIQUES, Lógr, Plav, revue Prostor a Sedmá generace. Jednotlivá nakladatelství také představí nové knihy.

 

Z programu nakladatelů se mohou návštěvníci těšit na autorské čtení Petra Borkovce ke knize Každá věc má něco společného se štěstím (Děti, čtěte / Meander), dále na autorské čtení Zbyňka Vybírala s diskusí (Nová beseda) a program k 10. výročí časopisu Lógr. Venkovské dílo představí básnickou sbírku Tadeáše Birona Haraburdí. VI PER galerie představí knihu Bratislavské moderné fontány (Archimera, Martin Zaiček). Maraton uvede nové tituly za účasti autorek, knihy Dvojitá kaple od Aleny Wagnerové a Než se rozdělíme od Ivy Tajovské. Volvox Globator na Knihexu představí Zuzanu Kaiserovou a její zemědělský román Starci života. Nakladatelství Cesta domů na Knihexu uvede autorské čtení Marky Míkové s ilustrátorem Jakubem Bachoríkem.

Přijede také bibliobus Oskar Městské knihovny. 

 

Knihex je místem setkání nakladatelů a čtenářů v příjemné atmosféře vnitrobloku v Karlíně, kde návštěvníci kromě prohlížení a nakupování knih můžou zabavit sebe i své děti v uměleckých dílnách, posedět, pobavit se, prostě strávit inspirativní sobotu.

 

knihex.cz

VYTISKNOUT AKTIVITU

KOMENTÁŘE

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat


Zatím nikdo nic nenapsal ...
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2021 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion