NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

TIPY

SOUTĚŽE (49)

Na výlet (27)

Na hřiště (3)

Jemná motorika (1)

Za kulturou (34)

Na kafíčko (4)

Do restaurace (1)

Na čtení (52)

Doporučujeme (37)

Domácnost (2)

Na koupání (4)

Život s dětmi (18)


IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TESTOVÁNÍ

KE STAŽENÍAKTUALITY


OTESTOVÁNO BOLL
12.05.2022


Testování Boll
04.08.2021

více aktualit ...
Autor: petra TND

ČERVNOVÝ KNIHEX 13

Setkání malých nakladatelů a čtenářů pod širým nebem. Letos se Knihex uskuteční v sobotu 10. 6. od 10 do 20 hodin v Kasárnech Karlín. Představí malá a menší nakladatelství a jejich produkci. Celý den bude probíhat také doprovodný program jak pro dospělé, tak pro děti. Pro děti bude připraveno dopolední divadlo v podání Buchet a loutek a během celého dne pak výtvarné dílny.

Na Knihexu letos najdete tato nakladatelství a časopisy:

A2 kulturní čtrnáctideník, Akademie múzických umění v Praze, Akademie výtvarných umění v Praze, ArtMap, Atyp Press, Baobab, Blaze.je, Brkola, Bylo nebylo, Casablanca, Centrala, Centrum raně středověkých studií, Cesta domů, Deník N, Dynastie, Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, Galerie hlavního města Prahy, Gnóm!, H+H Vyšehradská, Hænke, Idealab, Incipit, IPR Praha, Iva Kaiserová, Karolinum, Kher, Knihovna Václava Havla, Lipnik, Losí hnízdo, Lux, Lví kámen, Malvern, Maraton, Meander, Národní filmový archiv, Normcore, Nová beseda, P3K, Paseka, Pipasik, PositiF, Revolver Revue, revue Prostor, ROE, Rubato, Sedmá generace, Skautská nadace Jaroslava Foglara, 65. pole, Štěpán Adámek, Take Take Take, Triáda, UMPRUM, Venkovské dílo, Veronika Richterová, Viriditas, Volvox Globator, Wonderbooks, Za sklem.

Účastnící se nakladatelství budou představovat svoje novinky, uskuteční se diskuse Deníku N, na programu se letos podílí také Zlatá stuha a České literární centrum, které na Knihex přiveze výpravu zahraničních nakladatelů dětské literatury.

 

Součástí Knihexu je i antikvární stánek, kam můžou lidé přinést knihy, které už nechtějí, a jiné si zase koupit. Přijede také bibliobus Oskar Městské knihovny. 

 

Knihex je místem setkání nakladatelů a čtenářů v příjemné atmosféře vnitrobloku v Karlíně, kde návštěvníci kromě prohlížení a nakupování knih můžou zabavit sebe i své děti v uměleckých dílnách, posedět, pobavit se, prostě strávit inspirativní sobotu. 

 

Vstup i program jsou zdarma. 

 

www.knihex.cz

www.facebook.com/knihex

www.instagram.com/knihex 

Kasárna Karlín, Prvního pluku 20/2, Praha 8

 


VYTISKNOUT AKTIVITU

KOMENTÁŘE

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat


Zatím nikdo nic nenapsal ...

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT

O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2024 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion