NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

TESTOVÁNÍ

KE STAŽENÍAKTUALITY


OTESTOVÁNO BOLL
12.05.2022


Testování Boll
04.08.2021

více aktualit ...
Autor: gabriela

BLÍŽÍ SE SVATÝ VALENTÝN

Všude samé srdce, plyšáci, akce na růže a výlohy přecpány spodním prádlem. Jak náročné je jít teď nakoupit?

Zrovna včera jsem vyjela do Brna něco zařizovat. Měla jsem čas, tak že si projdu pár obchodů a mrknu dětem po jarní bundě. Při porovnávání velikostí u nepromokavého oblečení mě osloví mladý pár. Nezaregistrovala jsem co říkali, ale jakmile vidím v ruce pána desky s papíry a vizitkami, tak je mi jasné, že půjde buď o nějaký dotazník nebo valentýnskou soutěž. Nešlo ani o jedno. Oznámili mi, že zrovna dnes provádí měření tuků, svalů a vody a jestli si nechci na minutku odskočit a nechat se přeměřit. V tu chvíli si říkám, že jsem si to s tím předsevzetím možná vážně měla rozmyslet a začít hubnout. Ale tak nějaké to kg je od vánočních svátků stejně dole. Každopádně by to chtělo asi ještě víc. S díky odmítám. Vizitku si vezmu, abych neurazila a mačkám ji do kapsy u bundy. 

Spěchám k prvnímu zrcadlu a nenápadně se natáčím na všechny strany. No není to zase tak zlé. Vracím se pro nepromokavou bundu a kalhoty a slyším opět nějaký hlas. To si ze mě dělají srandu? Ten stojan musí být prokletý! Tentorkrát mi jde paní oznámit, že už jen tři dny je možné koupit spodní prádlo s výraznou valentýnskou slevou. Opět poděkuji a beru bundu a kalhoty s tím, že jednomu mému dítěti to prostě musí být. Už tam nebudu stát ani minutu. 

U pokladny si potřetí vyslechnu upozornění na valentýnskou akci, beru účtenku a rychle mizím. Stále mi ještě nezvoní telefon (on tedy už zvonil, ale já ho neslyšela), tak se vydávám do dalšího obchodu. Projdu okolo figurýn navleklých do rudého prádla a mířím do dětského oddělení. Do cesty mi vstoupí mladá slečna a světe div se, i v tomto obchodě mají akci na veškeré spodní prádlo. Tentokrát neděkuji, ale oznamuji, že moji velikost podprsenky v tomto obchodě stejně nemají. Slečna má ovšem obchodního ducha a smečuje s tím, že můžu tedy mrknout na pyžama. 

Hledání jarního kabátku pro Violi vzdávám (stejně paní v Počasí ráno říkala, že má ještě sněžit) a těším se, až zapadnu do obchodu s domácími potřebami, protože tam určitě slevu na spodní prádlo mít nebudou. Ze všeho toho dění jsem tak mimo, že jsem neslyšela telefon, který skutečně čtyřikrát zvonil. Naštěstí svět je malý a jedno nejmenované obchodní centrum ještě menší, takže mě P. odchytl v pasáži. Tak občas se stane, že telefon neslyšíte, no ne?

Doma jsem zjistila, že koupené oblečení je Violce. Večer jsem sedla k notebooku, otevřela mail, že vyřídím nutnou korespondenci. Bohužel hned první mail byl newsletter jédné oděvní firmy, která má... tramtadadá 30% slevu na veškeré spodní prádlo s ručením dodání do 14.2.! Pouštíme mého milovaného Hercula Poirota a usínám. 

 

 


 

ZPĚT NA VŠECHNY ČLÁNKY

KOMENTÁŘE

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit!


dasza
Jo..tak me to docela strasii...
12.02.2016 09:36

O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion