NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

TESTOVÁNÍ

KE STAŽENÍAKTUALITY


OTESTOVÁNO BOLL
12.05.2022


Testování Boll
04.08.2021

více aktualit ...

OTESTOVÁNO BOLL

Právě skončilo roční testování batohů BOLL. Osm dětí prověřilo kvality i nedostatky batohů a sepsalo se svými rodiči pro vás recenze, na které se můžete podívat >>>zde.

petra

TESTOVÁNÍ BOLL

Máte doma školáčka? Pojďte s námi otestovat nové školní batohy Boll. Předešlé batohy jste již u nás testovali na výbornou a letos firma přichází s vychytanější verzí se zvětšeným objemem školních batohů. Testovat budeme dva typy batohů - Scholl Mate 20 a Smart 24. Přihláška k testování<<<

petra

TESTOVÁNÍ SPROKI

Představujeme českou rodinnou firmu Sproki, která vyrábí krásné designové zábrany pro děti, které přechází z malé dětské postýlky do velké. Otestujete je s námi? Přihláška k testování <<<<

petra

TESTOVÁNÍ CLOTINO

Hledáme 10 rodin s dítětem / dětmi ve věku 3 - 9 let, které otestují razítko na oblečení Clotino, s kterým se označování oblečení ještě zjednoduší a urychlí. Zapojte se do testování a získejte razítko s náplní a 90 ks samolepících štítků pro vaše malé neposedy. Věříme, že se vám nyní před tábory, kroužky a do dalšího školního roku budou velmi hodit! Přihláška k testování tady.

petra

TESTOVÁNÍ ZITENAX ACTIVE

Spouštíme přihlášky na nové testování! Hledáme 10 aktivních rodin, které mají rády procházky, kolo, výlety, bruslení a další sporty. Více na testování Zitenax.

petra

BLÍŽÍ SE MINI FESTIVAL!

A je to tu! Dětský prodejní festival mini (5. ročník!) se uskuteční 18. - 19. června 2021 v Pražské tržnici v Holešovicích. Jako ambasadorky festivalu vás srdečně všechny zveme. Vezměte sebou i děti, jako vždy bude připravený i dětský doprovodný program.

http://festivalmini.cz
www.instagram.com/festivalmini/

petra

OTESTOVANÉ VÝROBKY

Společně s Vámi již bylo otestováno téměř 60 výrobků, hraček, kosmetiky, potravin pro děti, školních batohů a výtvarných potřeb, designových oděvů a bot, jídzních kol, knih, služeb a mnoho dalších. Přehled všech otestovaných výrobků a recenze najdete >>>zde<<<

petra

POJĎTE DO TOHO S NÁMI!

Máte super výrobek či zajímavou službu, které byste rádi nechali rodiči s dětmi otestovat a získali od nich jedinečnou zpětnou vazbu? Informace o testování najdete >>> zde. Kontaktovat nás můžete na info@testovanonadetech.com. Těšíme se na vás!

petra
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2023 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion