NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

TESTOVÁNÍ

KE STAŽENÍAKTUALITY


OTESTOVÁNO BOLL
12.05.2022


Testování Boll
04.08.2021

více aktualit ...

Obsah

O portálu

Registrace

Přihlášení

Osobní profil

Vkládání aktivit

Testování

Newsletter

Šablony

 

O portálu

Testovanonadetech.com nabízí rodičům tipy, jak zabavit dítě předškolního věku, všestranně rozvíjet jeho schopnosti, podporovat výtvarné cítění a kreativitu a současně ho vzdělávat. Doporučuje tipy co tvořit s dětmi, jakými aktivitami je rozvíjet. Přináší recepty na zdravá jídla nebo rady kam vyrazit na výlety, do baby friendly restaurací, na hřiště a kulturní akce pro nejmenší. Také můžete zdarma stahovat originální šablony a společně testovat zajímavé zboží, produkty a služby pro děti.

Vznikl z potřeby kvalitního portálu na vzájemnou inspiraci rodičům a průvodcům malých dětí. Protože jsme samy strávily spoustu času hledáním tipů jak vyplnit smysluplně čas s dětmi. My pro vás vybíráme to nejzajímavější, samy to otestujeme, vylepšíme a zveřejníme jen to, co stojí za to. Nově se k nám ale můžete přidat i Vy a pomoci nám s šířením skvělých nápadů.  

Na stránkách najdete aktivity, které byly “otestované” našimi dětmi a dětmi našich uživatelů, kteří se rozhodli o zážitky s námi podělit. Nenajdete tu žádné prázdné postupy a nefunkční rady. Velkým zdrojem inspirace je pro nás internet, literatura, zájmové instituce, sdílení dobrých tipů právě mezi námi rodiči a samotné rozvíjení originálních nápadů našich dětí.

Protože nejlepšími odborníky na zábavu jsou děti samy! Na nás je jen nabídnout jim, co nejpestřejší podněty a nechat je volně hrát si, zkoumat, přemýšlet a tvořit. Proto všechny aktivity a jídla, o kterých na našem webu píšeme, jsou otestované dětmi. Oni jsou pro nás těmi kritiky zábavnosti a smysluplnosti akcí, dobré chuti jídel a dobrodružnosti výletů.

 

Registrace

Vpravo nahoře kliknete na pole “REGISTRACE” a do připravených kolonek vepíšete svoje přihlašovací jméno, zvolíte si svoje vlastní heslo, které ještě jednou potvrdíte a zadáte Váš email, který běžně používáte. Všechny tyto položky jsou povinné k dokončení registrace, kterou potvrdíte stisknutím pole “Odeslat”. Další položky jsou nepovinné a záleží jen na Vás, zda je budete chtít vyplnit. 

Registrace je zdarma, k ničemu Vás nezavazuje a přináší s sebou výhody. Můžete zdarma stahovat originální šablony k hrám a aktivitám, které jinde nenajdete. Postupně si můžete vytvořit vlastní profil, na kterém lze sdílet s ostatními uživatelkami vlastní aktivity a tipy. Můžete si označit aktivity, které se Vám líbí a plánujete je s dětmi vyzkoušet. Vytvoříte si tak nástěnku okamžité inspirace - žádné dlouhé hledání, vše přehledně na jednom místě. Současně máte možnost hodnotit a komentovat veškeré dění na webu. Pokud během registrace kliknete na pole “Mám zájem o zasílání novinek”, budete dostávat na email newsletter s výběrem toho nejzajímavějšího, co se na našem webu dělo a neminou Vás také žhavé novinky.

 

Přihlášení

Vpravo nahoře kliknete na pole “PŘIHLÁŠENÍ” a zadáte Vaše přihlašovací jméno a heslo, které jste zvolili při Vaší registraci. Potvrdíte pomocí tlačítka “Přihlásit se”. Zvolit můžete také přihlášení přes Váš účet na Facebooku.

Pokud se Vám stane, že zapomenete Vaše heslo, nic se neděje. V sekci “PŘIHLÁŠENÍ” kliknete na “Zapomenuté přihlašovací údaje”, zadáte Vaše přihlašovací jméno, email a odešlete. Na uvedený email Vám dojde nové heslo, které společně se svým přihlašovacím jménem zadáte tak, jak jste zvyklí. Heslo si můžete ve Vašem profilu následně změnit tak, jak uznáte za vhodné.  

Ano, změna hesla je možná. Přihlaste se na svůj profil. Zvolte možnost “Změna hesla”. Zadat musíte nejdříve Vaše původní heslo, následně nové heslo a to ještě jednou potvrdit. Stisknete pole “Odeslat”. Pokud je vše v pořádku, zobrazí se Vám “Heslo úspěšně změněno”.

 

Osobní profil

Osobní profil získáváte automaticky díky registraci. Následně můžete přidávat krátké informativní zprávy, vkládat vlastní aktivity nebo si sestavit nástěnku aktivit, které byste rádi vyzkoušeli a navíc se můžete stát součástí našeho testovacího týmu, díky čemuž získáte možnost testovat různé produkty nebo služby, které souvisí s dětmi a rodiči. 

Vložení fotografie je jen čistě na Vašem uvážení. Slouží k tomu, že ostatní uživatelé mají lepší představu o tom, s kým komunikují a kdo je inspiruje. Pokud chcete působit anonymně, můžete si vybrat z přednastavené galerie obrázků. 

Jestliže máte zájem vložit vlastní fotografii, zvolte možnost “Upravit profil” a následně položku “Moje foto”, kde kliknete na “Vybrat soubor”, vyberete si ze souborů ve Vašem počítači a potvrdíte dole kliknutím na pole “Odeslat”. 

Tento údaj je v základním profilu nepovinný. Pokud se ovšem budete chtít stát členem našeho “testovacího týmu” a využívat tak výhod získání produktů zdarma k testování, je potřeba doplnit přesnější informace. Vkládání fotografií je dobrovolné stejně jako u Vaší vlastní fotografie. 

Ostatní uživatelé uvidí jen Vaše základní údaje, tj. přihlašovací jméno a profilovou fotku či obrázek. Další informace, které o sobě napíšete, jsou jen na Vás. Můžete si vytvářet vlastní blog a povědět např. v jakém městě bydlíte, kolik máte dětí nebo co Vás těší.

 

Vkládání aktivit

Znáte heslo “Víc hlav víc ví”? Stejně tak to platí u našeho portálu. Jde nám o vzájemnou inspiraci rodičů a průvodců dětí. Každý z Vás může přijít s novou aktivitou, kterou ocení další uživatelé. Je škoda si nechávat dobré nápady pro sebe. Vypusťte je díky nám do světa. 

1 ) Přihlaste se do Vašeho profilu. Zvolte v liště možnost “Moje aktivity” a dále “Vložit aktivitu”. Nadpisy kolonek Vám usnadní vkládání. Jakmile budete mít vše vyplněné, klikněte na “Odeslat aktivitu ke schválení”. Vytvořená aktivita bude odeslána k redakční kontrole a ihned poté zveřejněna. Uvidíte ji na svém profilu, na hlavní stránce v dolní liště “Inspirace od Vás” a ve výběru jednotlivé kategorie. Zajímavé aktivity přidáme na facebookové stránky TND.

2) Pokud nejste u nás ještě registrováni, můžete to změnit hned tady . Po registraci postupujte dle bodu 1).

U každé aktivity prosím napiště krátký úvod, ve kterém představíte ostatním uživatelům Vaši aktivitu. Následuje přesný výčet použitých materiálů a pomůcek - buďte prosím důslední, aby jste tak ulehčili práci ostatním. Po výčtu materiálů pokračujte postupem nebo chcete-li návodem. Závěrem můžete doplnit Vaše poznámky nebo tipy, které přímo souvisí s výrobou nebo prováděním aktivity. Nahrajte fotografii/fotografie Vaší aktivity.

Desatero, které využijete při nahrávání fotografií:

  1. Hlavní fotografie - ta nejlepší, znázorňuje kompletní hotovou aktivitu
  2. Další fotografie - postupu, použitého materiálu, zapojení dětí
  3. Rozměry - fotografie na šířku, ideálně v rozmezí 1500x1000px až 3000x2000px
  4. Využijte denního světla, vypněte blesk, foťte ideálně co nejblíže k oknu, roztáhněte záclony
  5. Soustřeďte se na čisté pozadí, výrobek nebo dítě více vynikne
  6. Ostřete přímo na daný objekt, používejte zoom, foťte zajímavé detaily
  7. Ploché věci foťte z vrchu, více rozměrné objekty ideálně z úrovně očí nebo úrovně stolu
  8. Vždy si udělejte více fotek, aby jste měli z čeho vybírat
  9. Upravte fotografii v programu - základní ořez (zachovat poměr stran 3:2 nebo 4:3), expozice (ve většině případů potřebují fotky spíše zesvětlit, někdy ovšem lehce ztmavit), lehce zvyšte kontrast a případně doostřete
  10. Pojmenování fotografie - před nahráním na web pojmenujte Vaši fotografii (např. robot-postup, kytka-papirova)

 Podrobnější návod a tipy naleznete přímo ZDE.

Vytvořená aktivita bude odeslána k redakční kontrole a ihned poté zveřejněna. Uvidíte ji na svém profilu, na hlavní stránce v sekci “Inspirace od Vás” a ve výběru jednotlivé kategorie. Zajímavé aktivity přidáme na facebookové stránky TND.

 

Testování

Sekce Testování je specifická, a proto jí věnujeme zvláštní prostor, kde získáte veškeré potřebné informace pro firmy i uživatele. 

Přejít do sekce TESTOVÁNÍ.

 

Newsletter

Během registrace kliknete na pole “Mám zájem o zasílání novinek”. Budete dostávat na email náš newsletter s výběrem toho nejzajímavějšího, co se na našem webu událo a také chystané nejžhavější novinky. 

Pokud jste tuto možnost zapomněli zvolit během registrace, lehce to napravíte ve Vašem profilu - sekce “Upravit profil”, kde kliknete na již zmíněné pole “Mám zájem o zasílání novinek”. 

Přímo v newsletteru klikněte na pole “Odhlásit odběr newsletteru”.

Výběr toho nejzajímavějšího, co se na TND událo, pravidelné soutěže, slevy a informace o možnosti testovat zdarma produkty pro děti.

 

Šablony 

Ano, pokud chcete získávat naše originální šablony, je nutná registrace, která Vám ovšem zabere jen chvíli. Díky této registraci získáte spoustu kvalitního obsahu.

O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion