NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

TESTOVÁNÍ

KE STAŽENÍAKTUALITY


Pojďte do toho s námi!
01.02.2021


OTESTOVANÉ VÝROBKY
01.02.2021

více aktualit ...

Jsme dvě ženy, maminky, kamarádky. Petra a Dáša. Kromě našich báječných čtyř dětí (Matildy, Olí, Julinky a Vilémka) nás baví spousta věcí: tvořivé hraní s dětmi za minimální náklady, vymýšlení, jak zdravěji uvařit s dětmi i pro děti, hledání dalších cest, jak se i v čase s malými dětmi dál rozvíjet a utrhnout si kousek času pro sebe a taky rády objevujeme nové české výrobky a služby pro děti. Energii na to vše získáváme díky tanci, muzicírování nebo tvoření keramiky. Najdete nás ale taky "v terénu", když realizujeme kreativní dětské dílny na festivalech, jarmarcích ale i svatbách :-) 

 No a to vše s vámi s radostí sdílíme právě v našem projektu Testováno na dětech :-)

  

Na tomto webu najdete tedy přes 900 různorodých rozvíjejících aktivit pro děti, nápady na tvoření, hry a vychytávky, které jsme již otestovaly na svých dětech – proto ten název :-)

Hry doplňujeme přehlednými návody, kreslíme autorské šablony, které si můžete zdarma stáhnout, najdete u nás zábavné a výtvarné činnosti, aktivity podporující rozvoj a zvídavost dětí, recepty na zdravá jídla a tipy na knihy pro děti, na výlety, kulturní akce, baby friendly kavárny, otestované hřiště a vychytané produkty pro děti, které jsme si samy oblíbily. Hodně nás baví pro vás zprostředkovávat testování kvalitních výrobků a služeb malých českých výrobců. Tak si můžete zdarma vyzkoušet s dětmi zajímavé produkty a předat dalším rodičům své nezávislé reference prostřednictvím našeho webu.

Věříme, že se dá čas s dětmi trávit zábavně a smysluplně. Budeme rády, když Vás inspirujeme. Jak říká Maria Montessori: „Zkušenost je prostředkem růstu a každá další hra a aktivita, kterou dětem nabídneme, podněcuje jejich zvídavost a kreativitu.“ Potěší nás, když se zapojíte a napíšete nám, nebo rovnou vložíte svou vlastní aktivitu, hru či tvoření s vašimi dětmi.

 

Rozhovor s námi: 5PLUS2

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2021 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion