NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

TESTOVÁNÍ

Nové testování (0)

Probíhá testování (0)

Otestováno (61)

   Potřeby pro děti (14)

   Služby pro děti (10)

   Hračky (8)

   Knihy (7)

   Potraviny (3)

   Kosmetika, drogerie (6)

   Oděvy (3)

   Výtvarné potřeby (5)

   Design (5)

Podmínky testování

Nabídka pro firmy


IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

KE STAŽENÍ

Jestliže rádi zkoušíte nové věci, produkty a služby a navíc rádi sdílíte svá doporučení, pojďte testovat společně s námi! Pomůžete tak objevovat nové produkty a zajímavé služby pro ostatní rodiče a jejich děti.

KRÉM PRO MALÉ I VELKÉ SPORTOVCE ZITENAX ACTIVESportujete rádi a nikdo vás za pecí neudrží? Pak by vás mohlo zajímat, jak obstála v našem testování krémpasta Zitenax Active pro malé i velké sportovce. Do testování se zapojilo 10 aktivních rodin a skupin, které mají rády procházky, kolo, výlety, bruslení a další sporty. 

Výsledky recenze >>>

Testování probíhalo od 10.07.2021 do 11.08.2021ORIGINAL SPROUTNa toto testování se velmi těšíme, neboť kondicionéry Original Sprout od dětského kadeřnictví Funny Sassy dobře známe... zejména naše slečny a jejich zacuchané vlásky. Jak ale dopadlo testování u vás? Pět rodin s dětmi ve věku 1 - 12 let otestovalo 5 druhů přípravků této přírodní, nejen vlasové, kosmetiky.

Výsledky recenze >>>

Testování probíhalo od 24.10.2019 do 02.12.2019MĚSÍČKOVÝ OCHRANNÝ BALZÁMPokud si právě lámete hlavu, čím ochránit červené tvářičky děťátka před mrazem a ledovým větrem, pak tu právě pro vás máme výsledky testování velmi kvalitního Měsíčkového ochranného balzámu pro děti od Weledy. Je to vydatný krém s BIO mandlovým olejem, vyživujícím lanolinem a zklidňujícím výtažkem z BIO měsíčku. Výsledná receptura vznikla díky spolupráci s porodními asistentkami a také díky padesátileté zkušenosti Weledy s výrobou dětské kosmetiky.

Výsledky recenze >>>

Testování probíhalo od 29.01.2019 do 17.02.2019MĚSÍČKOVÁ ŘADA PRO DĚTI WELEDAPro všechny maličké děti a jejich rodiče tady nyní máme "pečující" testování měsíčkové řady pro děti od značky Weleda. 10 rodin s dětmi do 1 roku otestovalo šetrnou přírodní kosmetiku: Měsíčkový kojenecký krém, Měsíčkovou kojeneckou koupel, Měsíčkový kojenecký olej a Olej na masáž bříška kojence. Mrkněte dále, jak to vše dopadlo!

Výsledky recenze >>>

Testování probíhalo od 02.08.2018 do 26.08.2018DĚTSKÁ ŘADA NA OPALOVÁNÍ WELEDAUž jste svou rodinku vybavili krémem na sluníčko? Pro vás všechny, kteří se právě po nějakém poohlížíte, tady máme výsledky testování dětské opalovací řady prvotřídní kvality od značky Weleda.

Výsledky recenze >>>

Testování probíhalo od 25.06.2018 do 18.07.2018ZITENAXNení nic horšího, než když miminka a děti něco trápí. A kdo někdy zažil problémy s opruzeninami ví, že dokáží hodně znepříjemnit život nejen právě miminku, ale i vám.  Co tedy s tím?

Výsledky recenze >>>

Testování probíhalo od 19.03.2018 do 09.04.2018Nenašli jste testování, které by Vás zaujalo? Dejte nám tip na výrobek nebo službu pro děti a my se ho pokusíme zařadit - info@testovanonadetech.com

O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion