NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

TESTOVÁNÍ

Nové testování (0)

Probíhá testování (0)

Otestováno (61)

   Potřeby pro děti (14)

   Služby pro děti (10)

   Hračky (8)

   Knihy (7)

   Potraviny (3)

   Kosmetika, drogerie (6)

   Oděvy (3)

   Výtvarné potřeby (5)

   Design (5)

Podmínky testování

Nabídka pro firmy


IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

KE STAŽENÍ

Jestliže rádi zkoušíte nové věci, produkty a služby a navíc rádi sdílíte svá doporučení, pojďte testovat společně s námi! Pomůžete tak objevovat nové produkty a zajímavé služby pro ostatní rodiče a jejich děti.

PONOŽKOVICES českým projektem Ponožkovice už ponožkové dárečky nudou nebudou. Kromě kvalitních designových ponožek získáte i několik tématických her a skládaček, vše zabaleno v luxusní sofistikované krabičce. Zapojte se do hravé "Ponožkovýchovy" a pěstujte s vaším dítkem "ponožkové kavalírství".

Výsledky recenze >>>

Testování probíhalo od 15.11.2019 do 30.11.2019DĚTSKÉ SPORTOVNÍ BOTY PRESTIGEMáme tu zcela novou kategorii testování! Poprvé prošly testem dětí boty a sice řada dětských bot PRESTIGE inspirovaná zoologickou zahradou - bílorůžové boty ZEBRA a černé NEON.

Výsledky recenze >>>

Testování probíhalo od 10.08.2017 do 20.09.2017DĚTSKÁ NEPROMOKAVÁ BUNDA DIDRIKSONS1913 JEZERIJste aktivní, chodíte rádi do přírody a na výlety s dětmi? Ani špatné počasí vás nezastaví? Rostou vaše děti rychleji něž si dokážeme připustit? Plánujete prázdniny v divočině? Pak jste tu správně! Máme tu čerstvé výsledky testování dětské nepromokavé bundičky JEZERI

Výsledky recenze >>>

Testování probíhalo od 16.06.2017 do 09.07.2017Nenašli jste testování, které by Vás zaujalo? Dejte nám tip na výrobek nebo službu pro děti a my se ho pokusíme zařadit - info@testovanonadetech.com

O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion