NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

TESTOVÁNÍ

Nové testování (0)

Probíhá testování (0)

Otestováno (61)

   Potřeby pro děti (14)

   Služby pro děti (10)

   Hračky (8)

   Knihy (7)

   Potraviny (3)

   Kosmetika, drogerie (6)

   Oděvy (3)

   Výtvarné potřeby (5)

   Design (5)

Podmínky testování

Nabídka pro firmy


IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

KE STAŽENÍ

Jestliže rádi zkoušíte nové věci, produkty a služby a navíc rádi sdílíte svá doporučení, pojďte testovat společně s námi! Pomůžete tak objevovat nové produkty a zajímavé služby pro ostatní rodiče a jejich děti.

INSTANTNÍ PATCHWORKMilujete šití, ale kvůli dětem na to není čas? A co to třeba zkusit společně s nimi a nebo je dokonce nechat tvořit samostatně? Nepotřebujete na to ani šicí stroj! V sadě Instantní Patchwork máte vše potřebné k dispozici. Kreativní sady Instantní Patchwork otestovalo 7 rodin s různě starými dětmi.

Výsledky recenze >>>

Testování probíhalo od 22.03.2018 do 11.04.2018BOBOBOXMáme tu pro vás tentokrát skutečně "pohádkové a zároveň tvořivé testování". A to výtvarnou krabici Bobobox, ve které děti provází skřítek Bobo, který zažívá pohádková dobrodružství i trampoty. Výrobky v krabici přímo navazují na jeho příběh, který děti prožívají a motivuje je tak k vyrábění.

Výsledky recenze >>>

Testování probíhalo od 22.03.2017 do 16.04.2017MAKABOXJak smysluplně zabavit své dítko? Mrkněte na aktuální testování sedmi MAKABOXŮ. S tímto kreativním boxem tvoření chytne i vás velké :-)

Výsledky recenze >>>

Testování probíhalo od 16.06.2016 do 19.07.2016DIVADLO A OBCHŮDEK THINK CREATIVEKartonové tabule od Think Creative, ze kterých můžete vyrobit co si usmyslíte, třeba úžasné divadlo nebo obchůdek pro děti! Mrkněte, jak dopadlo toto testování a jak děti zapojily svou kreativitu :-) 

Výsledky recenze >>>

Testování probíhalo od 10.03.2016 do 10.04.2016KREATIVNÍ KRABIČKA ANI-MUKSlyšíte také to ticho? Děti jsou tak zaujaté, že ani-nemukají. Pět maminek se svými dětmi otestovalo pět sad kreativních krabiček Ani-Muk na téma Čas, Moje planeta, Detektivové a padouši, Zahrada a Superhrdina. A vy, přátelé, se nyní můžete podívat na jejich recenze.

Výsledky recenze >>>

Testování probíhalo od 08.06.2015 do 27.06.2015Nenašli jste testování, které by Vás zaujalo? Dejte nám tip na výrobek nebo službu pro děti a my se ho pokusíme zařadit - info@testovanonadetech.com

O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2022 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion