NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

TESTOVÁNÍ

Nové testování (0)

Probíhá testování (2)

Otestováno (57)

   Potřeby pro děti (12)

   Služby pro děti (10)

   Hračky (8)

   Knihy (7)

   Potraviny (3)

   Kosmetika, drogerie (5)

   Oděvy (3)

   Výtvarné potřeby (5)

   Design (4)

Podmínky testování

Nabídka pro firmy


IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

KE STAŽENÍ

Jestliže rádi zkoušíte nové věci, produkty a služby a navíc rádi sdílíte svá doporučení, pojďte testovat společně s námi! Pomůžete tak objevovat nové produkty a zajímavé služby pro ostatní rodiče a jejich děti.

CLOTINOMilé maminky a tatínkové, máme tu pro vás nové testování. Štítky a jmenovky na oblečení již u nás testem kdysi prošly. Teď tu máme vychytávku, razítko na oblečení Clotino, s kterým se označování oblečení ještě zjednoduší a urychlí. Zapojte se do testování a získejte razítko s náplní a 90 ks samolepících štítků pro vaše malé neposedy. Věříme, že se vám nyní před tábory, kroužky a do dalšího školního roku budou velmi hodit!

Chci vědět více >>>

Výzva skončila 24.06.2021 23:00KRÉM PRO MALÉ I VELKÉ SPORTOVCE ZITENAX ACTIVESportujete rádi a nikdo vás za pecí neudrží? Pak tu máme testování právě pro vás. Hledáme 10 aktivních rodin, které mají rády procházky, kolo, výlety, bruslení a další sporty. Zapojit se mohou i sportovní skupiny a kluby.

Chci vědět více >>>

Výzva skončila 24.06.2021 23:59Nenašli jste testování, které by Vás zaujalo? Dejte nám tip na výrobek nebo službu pro děti a my se ho pokusíme zařadit - info@testovanonadetech.com

O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2021 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion