NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
Kofinek0

Registrace: 16.03.2016

Bydliště: Černošice

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1OBLÍBENÍ:


JE V OBLÍBENÝCH:

MONTÁŽNÍ STAVEBNICE GEORELLO TOOLBOX


MOJE HODNOCENÍ: 60%

Dobrý nápad, kvalitní, hezký barevný plast, pro cílový věk (můj odhad 5-8 let). Návod malý, ne moc uživatelský, bez jednotlivých kroků, někdy potřebná moje dopomoc. Vyšší stavby padají při hodně rychlém otáčení koleček a že ty kolečka se vždy musí točit rychle. Při velké rychlosti hodně hlučné :-) Kotvící články s tenkými kolíčky, dva již máme zlomené. Těžší oddělování některých dílků. Velké pozitivum, že se celá stavebnice uklidí do kufříku.

Věk vašeho dítěte / vašich dětí?
11, 8, 5.

Jaký je Váš celkový dojem ze stavebnice?
Dala bych 3 * z 5. Nápad dobrý, kvalita plastu dobrá, ale dalo by se tam něco zlepšit.

Jak si děti se stavebnicí hrály, co je bavilo stavět? Máte-li dvě a více dětí, prosíme uvést pro každé dítě samostatně (s uvedením věku).
5.- Velké nadšení, které ale poměrně rychle opadlo. Zvládnul postavit 2D, to ho hodně bavilo zkoušet kolik a kam těch koleček může umístnit, aby se to ještě točilo. 3D konstrukce sám nevěděl postavit, ale pak ho hodně bavilo točit. Dost problematické bylo rozebrat některé dilky od sebe, s tím měli potíže i starší. To ubíralo na atraktivitě stavět dál. 8. - tento věk bych označila za cílový, zvládnul stavět a i bourat, když jsem mu ukázala, jak oddělovat dílky. 11.- postavil pár konstrukcí, vyzkoušel, viděl, rozhýbal a odešel :-) překvapilo mě, že vůbec sám kreativně nestavěl. Možná mu to už přišlo příliš dětské.¨ tatínek - "to je dobrý, koukej, takhle funguje převodovka v autě, nebo takhle na kole, vidiš?" Vůbec mu nevadilo se zapojovat s nejmladším... :-D

Jak byste hodnotili kvalitu stavebnice (provedení a bezpečnost dílků, jednoduchost stavění)?
3* z 5. Kvalita plastu dobrá, stavění neposkládané stavebnice super, při složitějších a vyšších konstrukcích ve spojích červeno/žlutých byla větší vůle, tak se často stavebnice rozbila, když se s ní točilo příliš rychle a to se samozřejmě vždy muselo. Někdy bylo opravdu těžké i pro mě oddělit kolečko od spájejícího dílku. Musela jsem na jedné straně použít tužku a z druhé strany tahat. 5letý nezvládl sám, 8letý už ano. Kotvící spoje červené mají malé 4 kolíčky, už máme nějaké ulomené, škoda.

Doporučili byste nějaké rozšíření / doplnění? Pokud ano, uveďte prosím, jaké.
Ne, absolutně postačující.

Využili jste brožurku/návod s inspiracemi ke stavění, která je součástí balení stavebnice?
Ano, využili. Naši kluci jsou stavači obecní, návody mají moc rádi, tady ten návod ale byl malý, někdy těžko rozluštitelný, bylo by fajn, kdyby tam měli i postup, ne jenom konstrukci a pak konstrukci a kolečka... Pro toho nejmenšího by to bylo fajn.

Objevili jste něco, co dětem při hře se stavebnicí vadilo nebo čemu nerozuměly?
Určitě by kluci uvítali podrobnější návod s jednotlivými kroky.

Jak vyhovovala stavebnice Vám, rodičům? Chtěly děti stavět s Vámi, nebo stavěly samostatně?
Velice vyhovující, že se celá stavebnice vešla do krabice, hned uklizeno. Kvalita plastu dobrá. Na můj vkus dost hlučná, když se všechny kolečka roztočí. Nejmladši stavěl sám jen na ploše, jinak se mnou, starší sami, ale ty to tak moc zas nebavilo, teda bavilo jen jako nová hračka, pak už si s tím nemuseli hrát.

Pokud jste byli se stavebnicí spokojeni, zvažovali byste dokoupení dalších sad (buď hravějších pro menší děti, nebo naopak sofistikovanější montážní sadu pro větší dítě)?
Ne, myslím že tato stavebnice je pro věk 5-8 let, pro starší už ty kolečka jsou příliš "dětská", pro mladší určitě, ale to já už nepotřebuji :-)

Chcete nám vzkázat cokoliv dalšího?
Děkuji moc krát za možnost vyzkoušení.

24.11.2019 01:05
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2021 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz