NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
MarketaSch0

Registrace: 10.01.2017

Bydliště: Praha 10

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1OBLÍBENÍ:


JE V OBLÍBENÝCH:

KAWALLO - PÁS NA NOŠENÍ DĚTÍ


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Kawallo je neskutečný nápad líného muže. Je to něco, bez čeho se člověk v životě celkem snadno obejde, ale s čím je život o trošku snazší a zábavnější:-) Kawallo nás bavilo, těšíme se, že ho budeme dál používat, jsme rádi, že je skladné a můžeme ho mít kdykoliv s sebou. Používání je jednoduché, Kawallo celkově moc pěkně udělané. Můžeme s čistým svědomím doporučit každému, kdo chce děti nosit "na koni". Dětem asi všem, ty to milují;-)

Věk, váha a výška dítěte/dětí, které se na Kawallu nosily.
Jony - 4 a půl roku, 110 cm, 16,5 kg Ami - 4 a čtvrt roku, 105cm, 16 kg Jáša - 2,5 roku, 92cm, 14,5 kg Johy - 2a čtvrt roku, 89 cm, 12,5 kg

Kdo všechno na Kawallu děti nosil? (obvod hrudníku)
strejda - 98cm táta - 90cm máma - 72cm

Při jakých situacích se Vám Kawallo nejvíce hodilo?
Za 14 dní, co jsme Kawallo měli se bohužel nenaskytla příležitost, kdy bychom ho použili úplně přirozeně. Určitě si ho s sebou chceme vzít na delší výlet. Předpokládáme, že kombinace miminka do klasického nosítka a místo golfek Kawallo jako rezerva pro 2,5 letého synka by měla fungovat. Konečně bychom tak mohli mít celý výlet volné ruce:-) A v případě méně terénního výletu i v kombinaci s kočárkem pro miminko, protože ten jde s Kawallem řídit bez problémů, to jsme ozkoušeli. Vzali jsme si Kawallo na zkoušení jen tak ven a byla to velká legrace. Děti měly chuť ho zkoušet, nebály se, bavilo je to všechny. Nejvíc se tedy Kawallo asi hodí jako rezervní pomocník, který je neskutečně skladný, pohodlně se kamkoli zavěsí a je přitom lehoučký. Nacpe se i do přebalovací taštičky k pleně a náhradnímu oblečení:-) Prostě není problém ho mít s sebou a ve chvíli, kdy malý začne kňourat ho posadit na koníka a jít v klidu dál. Zkoušeli jsme i nošení s batohem a nebylo to špatné, ale nelze použít hrudní popruh, což je u těžkého batohu velký problém. Vždy by to tedy chtělo volit batoh který alespoň má i bederní pás a to i u menšíh batohů.

Jednoduchost používání: a/ Byl pro Vás návod na užívání dostatečně srozumitelný? b/ Jak dlouho jste se s Kawallem
Návod je krásně provedený, fotky jsou bez problémů srozumitelné. Použít Kawallo intuitivně jsme také zkusili a bylo to trošku krkolomější, ale nakonec dítě sedělo správně. S návodem to bylo hned a snadno. Problém byl v provléknutí bot do ok Kawalla. I při největším uvolnění popruhu bylo trochu problematické tam kotníkovou botu vel. 27 protahnout. Vzhledem k tomu, že je pás určen pro děti až do 20kg, možná by mohl mít oka ještě o trochu větší. Obecně je asi snadnější ho používat v létě, když je dítě bosé nebo v lehkých botkách.

Při jakých situacích se Vám Kawallo nejvíce hodilo?

Je pro Vás užívání a konstrukce Kawalla dostatečně bezpečná?
Určitě. Popruhy jsou silné, šití kvalitní a materiál také. Návod je co se týče bezpečnosti jasný a vyzkoušeli jsme i situaci, kdy dítě "spadne" tělem dozadu a nebyl to žádný problém. Prostě se pomalu zase zvedlo (musí na to tedy mít to dítě dostatečnou kondici:-).

Jak na Kawallo reagovaly Vaše děti/ Vaše dítě?
Byly nadšené! Bavilo je to, přišlo jim to legrační a chtěly, aby "koníci" běhali. Daleko lépe se s Kawallem nosily děti, které jsou i jinak více zvyklé "na koně". Jakmile dítě beze strachu, uvolněně sedělo a nechytalo se hlavy a pod., bylo nošení o moho příjemnější než u dcery, která se snažila se zároveň sama nějak držet. Určitě to chce trochu zvyku u dětí, ale jde o zvyk na nošení "na koni", ne na Kawallo. To už jen zpříjemní nošení pro rodiče i dítě.

Splnilo Kawallo Vaše očekávání?
Ano. Bohužel ani v Kawallu není dítě lehčí a stále z nošení na koni bolí záda a krk, ale určitě spíše méně než bez něj!

Jak hodnotíte skladnost Kawalla?
Perfektní. Skladnost mě hodně mile překvapila! Je neskutečně skladné, pohodlně se kamkoli v praktickém pytlíčku zavěsí a je přitom lehoučké. Nacpe se i do přebalovací taštičky k pleně a náhradnímu oblečení:-) Malinký je i návod, což je skvělé. Není problém ho nechat u Kawalla, nemusíme ho někde schovávat doma a je po ruce pro přátele, když jim Kawallo půjčíme.

Volili byste spíše Kawallo v nynějším provedení, tedy z designově zajímavé látky za aktuální cenu (cca 1500,- CZK) anebo by Vás více oslovila vizuálně jednodušší, ale levnější varianta (cca 1100,- CZK)?
Určitě bychom uvítali levnější variantu. Když jsme se na to ptali příbuzných a přátel, odpovídali celkem shodně, že za 1500 by o Kawallu spíše neuvažovali, za 1100 už ano. Design by je přitom zajímal až ve druhé řadě.

20.10.2018 14:04
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2021 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz