NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
alisi2

Registrace: 03.09.2015

Bydliště: Jablonec nad Nisou

Vložených aktivit: 15

Testovaných produktů: 1MAKABOX


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Na Makabox jsem se vrhla s dětmi 2, 3 a 4 roky v našem mateřském Klubíku, na některé aktivity ještě s téměř 7letým synem. Moc jsme si to užili. Asi největší úspěch sklidila káča, se kterou si děti fakt vyhrály a hrají dodnes. Při tvoření je nejvíc bavilo sypání písku. Kupodivu jsem ho pak nemusela ani luxovat z celé místnosti.:) Písek nám zbyl, takže si můžeme vyrobit ještě další obrázky. Velmi jsem ocenila barevnou lupu, kterou využíváme často nejen jako lupu, ale i při různých hrách (jako semafor při hře na auta, při hrách na barvy apod.) Celý box byl krásně připravený, návody dobře srozumitelné, díky obrázkům podle nich starší děti dokážou pracovat i samy. Prima je i časopis Chápadlo. Pokud hledáte kreativní zábavu, při které se děti ledacos dozvědí, tvořivě se "vyřádí" a která vám navíc pečlivě připravená dorazí až "pod nos", doporučujeme!:)

Jak Vaše dítě na box reagovalo?
Zvědavě a nadšeně:)

Pracovali jste s MAKABOXem společně? Kolik času jste nad aktivitami společně s dětmi strávili?
Makabox jsem vzala do našeho mateřského Klubíku na dopolední program. Pracovala jsem se třemi dětmi (2, 3, 4 r. a některé aktivity si v jiný den vyzkoušel i syn - necelých 7 r.), pracovali jsme společně. Tu super lupu využíváme opakovaně zas a znovu na nejrůznější aktivity, např. nám slouží jako semafor při hře na auta.:)

Jak hodnotíte téma boxu a časopisu? Dozvědělo se nebo naučilo se Vaše dítě něco nového?
Téma bylo moc fajn. Zopakovali jsme si barvy, jejich míchání, zkusili si novou techniku (chameleon). Děti procvičily jemnou motoriku. Akorát na časopis ještě úplně nedošlo. Zatím jsem se starším synem četla o schopnostech agentopýra Felixe, to ho zaujalo. Pak ho bavilo hledat rozdíly na obrázcích. Nové věci jsem se dozvěděla i já, třeba že netopýr se může dožít až 40 let.:) Myslím, že pravý čas Chápadla přijde někdy při čekání u doktora nebo delší cestě autem. Z časopisu se pak děti dozvědí i další nové věci.

Věděli jste si s postupem rady? Jsou návody srozumitelné?
Návody jsou v pohodě srozumitelné a krásně zpracované.

Která aktivita děti nejvíce bavila?
U nás měla úspěch káča, sypání barevných písků a taky lupa, kterou používáme často - nejen jako barevnou lupu, ale i při různých hrách (jako semafor, při hrách na barvy apod.)

Jak hodnotíte vzhled a obsah časopisu Chápadlo?
Vzhled Chápadla je parádní, moc se mi líbí i ten název.:) Oceňuji menší formát časopisu, který se krásně vejde i do malého dětského batůžku. Jak už jsem psala, časopis jsme ještě úplně celý nezpracovali. V Klubíku děti daly přednost akčnějším hrám a skotačení. Snažím se ho nabízet doma hlavně staršímu synovi (necelých 7). Toho zatím zaujalo čtení o schopnostech agentopýra Felixe, bavilo ho hledat rozdíly na obrázcích a líbil se mu popletený obrázek - ten bavil i tříletou dceru, stejně jako hledání výbavy do deštivého dne. Co se týče hádanek, synek je zrovna v období, kdy jsou všechny hádanky "trapný":), ale mně se líbily stejně jako celý časopis.

Koupili byste MAKABOX pro své dítě, nebo někomu jinému jako dárek? Proč ano, proč ne?
Mně by se asi líbilo, kdybych si mohla Makabox sama poskládat z nabídky aktivit a technik i materiálu (hodně výtv. materiálu už máme doma). Koupila bych ho jako kreativní dárek pro děti kamarádů, příbuzných. Mamince, s jejímiž dětmi jsem s Makaboxem pracovala v Klubíku, se box líbil a oceňovala právě to, že má v krabici vše, co potřebuje (jak je smyslem Makaboxu:).

Jaké téma MAKABOXu by Vaše děti ocenily?
Prý lego:)

Jaké výtvarné techniky Vás baví nebo co byste si rádi vyzkoušeli?
U nás mají úspěch všechny "kouzelné" a "prasečinkové" techniky a pokusy (inkoust/zmizík, zapouštění barev do sněhu, do klovatiny..., tavení voskovek, ježdění autíčkama v barvách apod.) Rádi vyzkoušíme cokoliv, hlavně techniky, ke kterým se děti běžně nedostanou.

Chybělo Vám v boxu něco? Je něco, co byste změnili?
Nám chyběly v Makaboxu ještě dvě káči. Na tři děti byla jedna káča málo.:)) Ale zase jsme potrénovali střídání.:) Makabox se nám moc líbil a užili jsme si ho. Má dušička s eko úchylkou by snad změnila jen papír použitý na časopis a návody klidně za nějaký recyklovaný nebo obyčejný, možná by se pak o chlup mohla snížit i cena. Také bych třeba dala na výběr, zda zákazník chce i základní výtvarný materiál (my třeba vodovky, tužku, pravítko i lepidlo máme, využili jsme vlastně jen barevné písky, u kterých oceňuji, že jich bylo dost a ještě nám zbylo na další tvoření).

07.07.2016 08:36
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2024 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion