NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
dasza8

Registrace: 19.06.2014

Bydliště: Miroslav

Vložených aktivit: 6

Testovaných produktů: 3DĚTSKÉ KOLO AMULET


MOJE HODNOCENÍ: 95%

20 - Kolo je dobré, super rám, barva, váha, dobré komponenty.. Kolo jezdí v každém terénu, a krom větších kopců dcera projela všude. Kolo jsme doporučily pár lidem z okolí, které shání pro své dítě dobré, lehké kolo, ale nechtějí dát za kolo hodně peněz. A my osobně jsme se na Amulet více zaměřily, a objevily jsme, že dělají super kola všech velikostí - a dost nás to překvapilo. Takže za nás super zkušenost, sice pro naši závoďačku kolo by potřebovalo pár úprav, ale hlavně proto, že je malá vzrůstově, a kolo je jí ještě větší. Rozhodně kolo budem dále doporučovat, a jsme velice rádi za tu zkušenost, možnost kolo o testovat. A dokonce kolo jelo tak rychle (v kombinaci s šikovností jezdkyně) a holka vyhrála i závody :o) 26 - Bezvadný kolo, který je hravý, suprově jezdí, vše funguje, velice ocenil i na závodech zamykací "vidlu". Kola suprově sedí v terénu. Kolo se líbilo i okolí, a syn se rád chlubil, jakého má "závoďáka" a dokonce se s kolem umístil i na "bedně" na závodech. Rozhodně je pro nás AMULET velice horkým favoritem do dalších let, kdy budeme pořizovat další a další kola.

Typ testovaného kola:
Amulet tomcat 20 / a 26-amulet youngster

Věk vašeho dítěte:
20 - 4 roky / 26 - 7 let

Otázka pro dítě: Jak se ti líbil design testovaného kola?
20 - není růžový, ale zvykla sem si na svítivou barvu, a navíc je oblíbená mého bráchy, a ladí mne k cyklo kraťasům. 26 - Wau, svítiví,vzduchovka,a jak je velký. o dost větší než moje. To chci napořád, chci zítra jet už na něm závody.

Otázka pro dítě: Co bys naopak zlepšil/a? Co ti na kole chybělo?
20 - Jiný řidítka, jsou blbý a široký a daleko. Neotočím přehazovačku, a blbě se mne šlape. 26 - nic bych nezměnil, je dobrý, a pěkně skáče.

Otázky pro rodiče: Jak vaše dítě reagovalo, když kolo poprvé uvidělo?
20 - po tom šoku, že bude muset jezdit na "zeleným kole" se těšila až nasedne, ovšem po nasednutí- přišlo zklamání- mami, ty řidítka jsou blbý, široký a daleko.. 26 - nadšení, hned chtěl vyjet, všem se chlubil.

Jezdilo se dítěti na kole dobře? Co byste jako rodič změnil?
20 - jako rodič bych okamžitě zkrátila kliky, představec a dala užší řidítka... Taky bych zauvažovala o jiné přehazovačce (možná páčky) - ani 5 leté děti, co kolo zkoušeli od nás, přehazku neotočilo na větší talíře (což na své 20 si přehazuje tam i zpět v pohodě, takže jevím kde byl problém). Ale dítě jezdilo - naštěstí je dobrá jezdkyně, a docela se umí poprat i s velkou velikostí kola. Ale samozřejmě - být ještě lehčí - bylo by to ještě lepší, ale zase oproti jiným kolům, je váha dobrá. 26 - kratší představec - ale to je vyměněné hned:) a první moment sem si řekla, zbytečná odpružená vidlice- ovšem po první projížďce, kdy i s jeho 18kg váhou krásně fungovala, bych neměnila. Taky si velice pochvaloval přehazovačku, že řadí lehčeji, než na co je zvyklý. Celkový dojem z kola je " wau"!

Co vás při jízdě na kole nejvíc bavilo?
20 - pochválit musím kola a pláště, ty sedí v terénu super.. Brzdové páčky by holka snesla kratší, ale jinak pro dětskou ručičku jsou krátký super. 26 - vidlice- kluk byl nadšen ze zamykání vidlice na řidítkách a často jej využíval, kola krásně sedí v terénu, kolo jezdí rychle. Kotoučové brzdy, byli ze začátku nezvyk, ale zvykl si rychle, a jsou suprové.

Kde všude jste na kole jezdili?
20 - na kole jsme jezdily snad ve všech terénech- silnice- asfalt, pole, louka, tráva, kopce, sjezdy( zkoušeli jsme kolo vzít na singletraily (bohužel z důvodu nevyhovujícího převodu, kolo po prvním výjezdu vyměnila za své stávající. A jelikož jezdí i závodně- kolo bylo vyzkoušeno hlavně v závodním tempu. 26 - závody, singletraily, pole, louky, cyklostezky, les, tráva, jezdili denně a furt:)

Vzkážete něco našemu designérovi?
20 - barvy a rám super, 26 - barvy úžasné reflexní- to děti ocenily, rám by mohl být decentnější, ale jinak velká spokojenost!!


11.09.2018 19:11

KÜHNŮV DĚTSKÝ SBOR: ZPÍVEJTE S NÁMI


MOJE HODNOCENÍ: 90%

Jsme spokojení. Dětem i nám dospělým se líbí, škoda, že není více písniček...zpěvník super, jednoduchý, krásně malovaný. Možná bych ocenila lepší vazbu, ale cd posloucháme denně. Od doby, co nám přišel poštou. A zase jsme se doučily pár nových písní.

Jak se vám líbí úpravy lidových písniček na našem CD?
Písničky jsou krasné, jen škoda, že jsou některé v tak vysoké tónině, že nejde moc rozumět slovům.

Jak jste s dětmi s CD a knížkou pracovali?
Dětem se zpěvník líbil, neboť mohly dle něj hádat, jaká píseň tam bude. Poté jsme znalé písně zpívaly a ty co neznaly, se učíme.

Jak hodnotíte samotnou knížku a to, jak vypadá - byla k poslouchání užitečná?
Má vadu a velkou..malá písmenka. Kdyby to bylo velkým písmem, bylo by to pro menší děti, co začínají číst lepší. A i pro dospělé.neb zdálky sem dětem nebyla schopna přečíst slova.

Jak děti na písničky a knížku reagovaly (prosíme, uveďte i s věkem dětí)?
Kluk 5let - poznával písničky dle obrázků, spoustu jich znal. Holka 2roky - zná nekteré taky, ale zpěvník prohlíží jen tak dle obrázků. Děti v mš - tančily, zpívaly, ale zpěvník je nezajímal.

Jak se dětem i vám líbí ilustrace v knížce?
Pěkné a jednoduché.

Co se vám na knížce s CD líbí nejvíce a co byste naopak ještě vylepšili?
Velké písmena a i lepší vazbu. Hadám, že dlouho nevydrží pohromadě.

Nechybělo vám v knížce nebo na CD něco?
Víc písní, přeci jen lidovky sou krátké a brzy cd skončí a tak se točí stále dokola.

Kde byste chtěli knížku s CD najít k zakoupení?
Určitě bych si jí všimla v knihkupectví či na trhách (vánočni atd).30.11.2016 15:15

UTUKUTU


MOJE HODNOCENÍ: 90%

Prkno jsem po rozbalení nechala stát jen tak mezi hračkama, s tím, zda si ho děti vůbec všimnou. Všimli, v podstatě z něj neslezli... Syn 4,5roku, surfoval,jezdil na snowboardu, a strašně rad tam dělal garaž, rampu pro auta, domečky pro zvířátka atd... když večer koukal na večerníček-ležel v něm a odpočíval. Dcera 1,5 roku se rada houpala a sklouzala. Všelijak na tom blbli, a když zjistili, že se prkno musí vrátit, syn to oplakal.. Bohužel, teď si jej nemůžem dovolit. Ale věřím, že jednou našetříme. Měla jsem prkno i ve cvičení- a tam nic- normálně to děcka 1-3 roky přehlíželi, i přes to, že viděli moje děti na tom blbnout. Možná by to využily až po delším seznámení, přeci jen dvě hodiny týdne nic moc. Ale překvapilo mě to, neboť moje děti si prkna všimli ihned. takže "kus dřeva" jak tomu říkáme doma, doporučuji všem kamarádkám, známým, některé se na to ptali když to u nás viděli. Jediné co bohužel chápe málo lidí je cena. Ale to je v dnešní době normální:o) Takže za mě velká spokojenost, převapení. a u děti o to více.. za testování mnohokrát děkuji, neb nepoznat to doma, nikdy bych si toho prkna nikde nevšimla.

Váš první dojem?
kus dřeva:o)

Jak zapůsobilo prkno na děti?
výborně, byli nadšení

Přišly na funkci samy?
ihned, jen na to stoupli, syn křičel surfuju, jezdím na snowboardě, a dcera dělala houpy, houpy.

Vymyslely i jiné možnosti než houpání?
garaž pro auta, podlízání, kloužačka, rampa pro všelijaké hračkyy, plšáky, odpočívadlo,

Zajímala by vás jiná barevná varianta (žlutá, modrá, červená, grafit - se strukturou dřeva)?
určitě by barevna kombinace děti zaujala ještě více

Využili jste prkno i vy? Například při návštěvě jako stoličku apod.? Tedy plnilo i jinou funkci?
ja sama prkno využilajako servírovací stolek do postele.

Věk dítěte/dětí, které testovaly:
chlapec 4,5 roku, holka 1,5 roku

Holka/kluk:
holka i kluk19.11.2015 13:11
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2023 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion