NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
hankaslesingrova0

Registrace: 11.04.2017

Bydliště: Kutná Hora

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1OBLÍBENÍ:


JE V OBLÍBENÝCH:

POZNÁVEJ PTÁČKY - KREATIVNÍ SEŠIT


MOJE HODNOCENÍ: 90%

Velice hezky zpracovaný materiál, který děti seznámí se základními informacemi o ptáčcích z naší přírody. Dítě si vyzkouší různé techniky tvorby (malování, stříhání, lepení apod.). Knížka probouzí dětskou zvídavost a perfektně poslouží jako vstupní brána do světa ptáčků.

Jak na Vás sešit na první pohled působí? (např. v konkurenci podobných výrobků tohoto druhu)
Na první pohled se mi sešit velice líbí.

Kolik času jste tvořením celkem strávili?
Něco více než týden. Každý den jsme se k sešitu vraceli a dělali jsme nějakou aktivitu. Máme celkem aktivní dítě a statické činnosti ho baví jen chvíli. Ale mile mě potěšilo, že se k aktivitám chtěl opravdu každý den vracet, což opravdu ukazuje na to, že se mu aktivity v něm líbily.

Bavily Vaše dítě/děti všechny úkoly? Co ho zaujalo nejvíc?
Překvapivě nejvíc ho zaujalo krmení ptáčků červíky. Všechny červíky a brouky vybarvil a já mu pak pomohla je vystřihnout. On sám je pak ptáčkům dával do zobáčků. To ho velice bavilo a měl k této aktivitě opravdu mnoho kreativních nápadů jak ji provést. Naopak ho vůbec nezaujaly stopy ptáčků, tuto aktivitu jsme nakonec prakticky vůbec nedělali.

Zkusili jste si vyrobit z poznávacích karet i knížku? (dle návodu na konci), myslíte, že se vám budou se vám budou karty hodit i v budoucnu?
Poznávací karty jsme vyráběli, ale knihu jsme z nich neudělali. Syn si přál mít obrázky samostatně.

Měl(a) jste k výrobku nějaké výhrady?
Výroba poznávacích karet mi přišla poměrně náročná. Můj pětiletý syn tuto aktivitu v podstatě vůbec nedokázal plnit a musela jsem se výroby ujmout sama. Vystříhání jednotlivých dílů je poměrně náročné na zručnost a jejich slepení dohromady není také úplně jednoduché - sama jsem se s některými ptáčky trochu zapotila :) Nicméně výsledek se synovi líbil. Mě tedy zklamalo barevné provedení právě o těchto karet - myslím, že ne zcela odpovídá skutečné barevnosti ptáčků v přírodě (např. sýkora koňadra je ve skutečnosti výrazně barevnější). Museli jsme tedy se synem najít také fotografie ptáčků, aby viděl jak skutečně vypadají. Vzhledem k tomu, že jsme města potkáváme zřejmě poněkud jiné ptáčky než jsou v sešitě. Určitě bychom v sešitě uvítali holuba, kosa, straku a podobné ptáčky, kteří jsou ve městě často k vidění.

Co Vás příjemně překvapilo?
Velice se mi líbí použitý materiál. Obsah je dělaný nápaditě a myslím, že zároveň dává dítěti i dostatečný prostor pro vlastní představivost a tvořivost. To se mi skutečně velmi líbí.

Ocenili byste podobné sešity? Jaké téma by Vás nejvíc zajímalo?
Určitě by bylo zajímavé mít více takových sešitů k různým přírodovědným tématům. Například lesní zvířátka by byly super.

Jak hodnotíte obsah? Naučilo se Vaše dítě něco nového?
Obsahově si myslím, že je materiál perfektní. Naučili jsme se toho hodně hlavně proto, že syn měl k jednotlivým tématům spoustu otázek, které jsem mu zodpovídala a když jsem nevěděla, hledali jsme na internetu. Myslím, že produkt může perfektně posloužit jako materiál, který Vás nakopne k dalšímu zjišťování informací a učení se.

Je cena výrobku přiměřená? (249,- Kč)
ano

Věk vašeho dítěte/dětí, které výrobek testovalo:
5 let

05.06.2018 17:40
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2021 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz