NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

profil
sasulka0

Registrace: 16.11.2019

Bydliště: Hradec Králové

Vložených aktivit: 0

Testovaných produktů: 1ZÁBRANY NA POSTELE SPROKI


MOJE HODNOCENÍ: 100%

Zábrana tématicky laděná je zajímavým počinem, který jistě najde své místo na trhu. Jsem spokojená se způsobem provedení, zdravotně nezávadným materiálem, barevností (její jednoduchostí). Byla jsem mile překvapená, že ve skutečnosti zábrana vypadá ještě lépe, než na fotce. Návod na složení byl srozumitelný, klidně by se to namontovalo i bez návodu. Uvítala bych o trošku delší zábranu. Doposud jsme měli zábranu na 3/4 délky postele. Tato zábrana je dobrá jako pro přechod mezi spaním se zábranou a bez zábrany, což bylo moje přání :-) Synka hned zábrana zaujala a hned si chtěl jít lehnout do postele. Později zájem trošku ochabnul, ale i přesto je spokojený spinkat s "neobyčejnou" zábranou. Maminky, které si potrpí na "vystajlování" pokojíčku, potěší, že je možné doplnit pokojík s témeticky laděnými doplňky.

Jaký typ zábrany testujete?
srna

Byl pro Vás návod k použití dostatečně srozumitelný?
Návod byl jasný a srozumitelný. Myslím si, že i bez návodu by se zábrana dala dobře namontovat.

Probíhalo namontování/upevnění zábrany včetně přiložených podložek bez problémů?
Namontování zábrany bylo bez problémů. Jen na začátku se nám nechtělo dělat díry do postele, protože jsme si nebyli stoprocentně jistí, jak daleko od čela postele bychom chtěli zábranu dát, aby to odpovídalo potřebám synka. Takže jsme nejdříve zkusili dát zábranu bez přišroubování a teprve později se šroubky.

Byli jste s kvalitou výrobku spokojeni?
Ano, líbí se nám materiál zábrany, způsob provedení, barevnost zábrany. Byli jsme mile překvapeni, že ve skutečnosti zábrana vypadá ještě lépe, než na fotce :-)

Je zvolený rozměr zábrany dostatečný?
Uvítala bych o trošku delší zábranu. Doposud jsme měli zábranu na 3/4 délky postele. Tato zábrana je dobrá jako pro přechod mezi spaním se zábranou a bez zábrany, což bylo moje přání :-) Díky matraci máme trošku vyšší postel, takže bych se bála dát tuto zábranu hned na začátku. Ale možná jde jenom o strach ze strany maminky, aby syn nepadal na zem :-)

Měli byste zájem doplnit zábrany tematicky laděnými dekoracemi z překližky?
Ano, bylo by to pěkné doplnění pokojíčku.

Jak děti samotné zábrana zaujala?
Na začátku byl synek nadšený a pořád mluvil o srnce. Později zájem trošku opadl. Ale i přesto si myslím, že se mu líbí spinkat v postýlce se zábranou, která není jen obyčejným prknem, ale něco symbolizuje (např. srnku v našem případě). Stále se učí spinkat s kratší zábranou a snad se brzo naučí nebát se, že spadne.

Jaký další doplněk byste k zábranám uvítali – tematicky laděné poličky, textil, překližkové dekorace na stěnu…?
Líbilo by se mi např. témeticky laděné povlečení :-) Jistě by se do pokojíčku hodila i nějaká polička, skříňka, kde by byl symbol dané zábrany.29.09.2021 14:55
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2023 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion