NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

TESTOVÁNÍ

Nové testování (0)

Probíhá testování (1)

Otestováno (50)

   Potřeby pro děti (11)

   Služby pro děti (9)

   Hračky (6)

   Knihy (7)

   Potraviny (3)

   Kosmetika, drogerie (4)

   Oděvy (2)

   Výtvarné potřeby (5)

   Design (3)

Podmínky testování

Nabídka pro firmy


IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

KE STAŽENÍ

SPORTJOY PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR


CELKOVÉ HODNOCENÍ: 100 %
★★★★★

Druhé kolo testování příměstského sportovního kempu SPORTJOY, dopadlo velmi zajímavě. Na recenze maminek a jejich dětí se nyní můžete podívat.

Sportovní příměstský kemp SPORTJOY je unikátní svým širokým záběrem. Děti si během kempu vyzkoušejí kromě tradičních sportů například i lakros, kinball, americký fotbal, šerm, či kanoepolo. Vše pod dohledem profesionálních trenérů. Děti mají možnost si na táboře oblíbit sport, ve kterém by chtěly pokračovat nebo své schopnosti zdokonalovat ve sportovní přípravce. Informace o kempech najdete zde

Testování probíhalo ve dnech  11. - 12. 7. 2016 ve sportovním areálu baseballového a softballového klubu Eagles Praha, Pálkařská 225, Praha 4. 


 

RECENZE

jarkanova
Tábor je dobře zorganizovaný a cesta ke sportovišti značená, takže nezabloudíte :) S organizátorkami je velice dobrá komunikace. Během tábora měl Petr možnost si vyzkoušet několik sportů - některé ho bavili více, jiné méně, ale nejvíc ho zaujalo kanoepole. Oběd mu chutnal a s táborem byl velice spokojený. Příští rok by tam chtěl chodit zase. Organizačně je dobře zajištěn a nemám k němu žádné výhrady.
Celá recenze >>>

Hodnocení: 95%
22.08.2016 15:07

kveta76
Sportovní tábor byla skvělá zkušenost. Kdyby takový tábor existoval i pro nás dospěláky, určitě bych tam chtěla. Některé sporty jsem ani neznala, a musela jsem si je vygooglovat. Tábor měl profesionální vedení a skvělou organizaci. Mohu všem doporučit.
Celá recenze >>>

Hodnocení: 100%
01.09.2016 22:48

KOMENTÁŘE

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat!
Romisek1
Děkujeme za možnost vyzkoušet sportovní multicamp. Nápad skvělý, ale v našem případě asi smůla na vedoucí. První den ztraceny sportovní boty. Prohledali jsme celý areál (uvnitř i venku) a boty se nenašly. Ani další dny. Až po skončení se "záhadně objevily" v jídelně, kde jsme je několikrát hledali. Pojištěné věci děti na táboře nemají. Druhá věc - přišla jsem si pro děti a kdybych je odvedla bez ohlášení, tak si toho nikdo nevšiml. ( děti 5 a 8 let). Poslední věc - dceři se stal úraz. Z bezprostřední blízkosti dostala frisbeem talířem do obličeje. Během přestávky, kdy ona seděla kde měla, ale jiná holka jí hodila talíř do tváře. "To se holt stane, no". Opět - kdybych si nevšimla výrazné modříny, tak žádná informace, žádný záznam o úrazu. Ano, při sportu se úraz může stát ( a stává), ale laxní přístup "no a co jako?" mne vadí. Neinformovanost. Takže toto nás od dalších táboru zatím výrazně odradilo.
10.07.2017 22:19

O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2019 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz