NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

TESTOVÁNÍ

Nové testování (1)

Probíhá testování (0)

Otestováno (49)

   Potřeby pro děti (11)

   Služby pro děti (9)

   Hračky (6)

   Knihy (7)

   Potraviny (2)

   Kosmetika, drogerie (4)

   Oděvy (2)

   Výtvarné potřeby (5)

   Design (3)

Podmínky testování

Nabídka pro firmy


IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

KE STAŽENÍ

ŠKOLNÍ BATOHY BOLL


Školáci a školačky, ale i vy předškoláci, co se do školy teprve chystáte, dávejte nyní velký pozor! Připravili jsme pro vás ve spolupráci s českou značkou BOLL celoroční testování školních batohů!


Pro příští školní rok máme připraveno 6 školních batohů značky BOLL, pro které hledáme náročné a zodpovědné ambasadory. Děti a vlastně i jejich rodiče budou mít za úkol školní batohy pořádně otestovat ve škole, odpoledne v družině, na cestách, a různých místech, a především na svých zádech. Jedná se o kvalitní batohy s propracovaným zádovým systémem, který odlehčí dětským zádům.

Firma BOLL je známá jako outdoorový výrobce batohů pro děti a dospělé. Své know-how z této oblasti přenesla do výroby školních batohů. Jsou vyrobeny z kvalitních outdoorových materiálů a vynikají svou konstrukcí a ergonomickým, rostoucím zádovým systémem. Ve spolupráci s fyzioterapeuty je batoh zkonstruován tak, aby opravdu dobře seděl dětem na zádech a umožňoval v maximální míře rozložit váhu batohu na celou postavu dítěte. Kvalitní zpracování, materiály a praktické detaily, ale i neotřelý design, si získává stále větší oblibu. 

Školní batohy BOLL jsme vám loni krátce představovali i v osobním doporučení. Po roce užívání mohu s klidným srdcem dodat, že bych z recenze neměnila jediné slovo a že naše doporučení na kvalitní, ergonomický batoh stále platí. A pro praktické maminky bych snad jen dodala, že je batoh stále ve velmi dobré kondici, vše funkční a látka se dobře udržuje. 

Je tedy řada na vás, abyste je spolu s námi OTESTOVALI! 

Testovat budeme 3 školní batohy BOLL pro 1. – 3. třídy:


3 školní batohy BOLL pro 3.-5. třídu:

 

Přihlásit se můžete do 31. května 2019. Naše redakce společně se zástupci BOLLu vybere 6 ambasadorů, kteří získají školní batoh BOLL a průběžně se s námi podělí o své postřehy, fotografie nebo i krátká videa z testování batohu. 

Do přihlášky napište jméno dítěte, věk a výšku postavy. A protože vyhlásíme ambasadory před letními prázdninami, kdy jsou myšlenky na školu ještě daleko, napiště nám také, kam se těšíte na prázdniny a do čeho si zabalíte prázdninové vybavení? :-D


JAK TESTOVAT
  1. Přihlásíte se na svůj profil, případně se zaregistrujete
  2. Kliknete na tlačítko CHCI TESTOVAT
  3. Vyplníte potřebné údaje
  4. Poté vybereme nejvhodnější zájemce o toto testování

CHCI TESTOVAT


 

PŘIHLÁSILI SE

vondrv
Školní batoh by testovala dcerka Vanessa, které je 7 let, měří 125 cm a od září půjde do 2. třídy. O prázdninách se těšíme na cestování vlakem - plánujeme se podívat do Pardubic. K prázdninám také patří teplo a plavání - takže někam k vodě nebo do bazénu. Prázdninové vybavení si zabalíme do batůžku (pokud toho bude málo) a nebo do kufírku na kolečkách (když věcí bude více). Některé věci si dcerka ráda dává k bráškovi do kočárku.
17.05.2019 08:57

werroona
Batoh bych si přála testovat pro syna. Který nyní chodí do druhé třídy. Pomalu se poohlížíme po změně z aktovky na batoh. Napřed jsem si myslela, že mu aktovka vydrží i do třetí třídy, ale protože potřebuje mít víc místa, rozhlížíme se po batohu již nyní. Tyto stránky sleduji pravidelně a moc se mi líbila možnost právě testování školního batohu. Následnou recenzi bych mohla vložit na svůj Instagram. Mohla bych poreferovat i maminkám žáků ze třídy :)
17.05.2019 22:19

Simdan
Dobrý den, moc ráda bych se zúčastnila testování pro svoji neteř, která jde v září do první třídy, je jí 6let jmenuje se Anetka a měří 125cm, zatím školní batoh nemá, taky měla určitě velikou radost.
17.05.2019 22:19

Iivusja
Moc ráda bych pro syna Matouše 11 let získala k testování tento úžasný (nebo tak alespoň vypadá) batoh :). Matouš jeden kvalitní batoh již pár let má, ale ten dosluhuje a potřebuje nový. Batohy Boll vypadají kvalitně, jsou hezké a dost se do nich vejde. To je u našeho synáčka dost podstatné, je líní si připravovat učení na další den, tak ho často nachytám, že "tahá" všechno, co má. Na prázdniny už se fakt hodně těší, už od února odpočítává týdny, tak teď už se dočká brzo :) Hezký den :)
18.05.2019 06:42

rmarci
Na prázdniny se ztesime silene, deti hlavne na vylety a more :) Testoval by bud Berticek ten ma 10 let a meri 140cm a nebo Vitek ten ma 6 let a 120 cm :)
18.05.2019 08:08

paperilla
Moc rády bychom s dcerou otestovaly batoh BOLL (3.-5. třída) protože ten správný a zdravý batoh je to, čím mohu dceři "odlehčit" v každodenní zátěži, kterou nosí na zádech. Vidím to dnes a denně v ordinaci, jak se nezdravé batohy mohou negativně podepsat na zdravém vývoji dítěte. Na prázdniny se dcera nejvíce těší na tábor a tam si poveze kufr na kolečkách ;-)
18.05.2019 10:02

ElisaDay
Boll je skvělá značka batohů a syn ji má rád již ze své lesní školky, spolu s ostatními dětmi v lesní školce. Nákup tohoto batohu do školy jsme zvažovali, batoh zatím nemáme žádný. Navíc chodíme s prostřední dcerou do lesní školky Lesnění a můžeme batoh doporučit, případně předvést ostatním rodičům budoucích školáků. Můj muž se živí v IT testováním webových aplikací, v testování je šikovný a jde mu to. Můžeme vymyslet všechny možné způsoby a případy, jak batoh důkladně otestovat. Děkuji.
18.05.2019 16:33

januleUL
Doma máme předškoláka Marka, brzy mu bude 6 let,měří 125 cm. Do testování bychom se pustili společně, každý ze svého úhlu pohledu. Já vybírám školní batoh již od podzimu, takže mám hodně načteno, na co si dát pozor. V létě se chystáme jezdit jen po Čechách, takže nás čekají túry v Krkonoších a v Českém ráji. Všichni jsme zvyklí nosit si svůj batoh a už se těšíme na nové zážitky.
18.05.2019 19:07

Nitka
protože mám prvňáčka a vybrat správnoý školní batoh je velmi težké
19.05.2019 14:31

hhranolka
moc ráda bych pro svoji dceru šklní tašku SCHOOL MATE 18 – Artwork Collection – Turquoise Flamingos. Je jí 7 let a nyní je v prvním ročníku. Abych řekla pravdu udělala jsem chybu a máme školní tašku, která dceři nevyhovuje(ačkoliv je to velmi dobrá značka) měla jsem koupit boll, který máme celá rodina batohy a jsme moc spokojeni. Dcera měří cca 120cm. P.s. miluje plamenáky - zrovna včera jsme koupili 3 trička s plamenáky :) takže by se nám moc hodil. Ráda vše nafotím, popíšu a video též není pro
20.05.2019 06:31

beruszka82
Radeček bude mít 11.6. 6 let, měří 119 cm, by chtěl testovat batůžek s žirafkami, páč je miluje, chystá se o prázdninách na víkend k babičce, tetám a na výlety, takže myslím že testovat bude mít kde. A nebudu kecat mě se batůžky také moc líbí, zrovna vybíráme do první třídy, čteme recenze, takže skvělá příležitost poznat BOLL BATOHY.
20.05.2019 13:38

beruska2
Ráda bych testovala batoh Smart 22 v černé barvě. Testoval by tedy syn Ondra, 9 let, výška 142 cm. Syn má svou aktovku už 3. rok, takže se chystáme do 4. třídy obměnit, protože na ní už má rozbitý zip a celkově je znát, že už ji nějaký ten "pátek" nosí. Letos se chystáme na dovolenou na Slovensko do Tater, pojedeme autem, ale určitě budeme balit do kufru - přijde mi nejpraktičtější.
20.05.2019 18:07

hofka
Do třetí třídy plánujeme změnu, aktovku vyměnit za batoh, začít se orientovat ve více kapsách a pracovat se zipy. Batoh teprve vyhlížíme a Boll se nám dost líbí. Byl by pro vysokou hubeňourku, 8 let, 135 cm:-)
20.05.2019 18:09

Daadulla
Sehnat batoh pro dítě je, jak se ukazuje, tak trochu věda. Zaujal mne "rostoucí" systém nastavení zad. Testovala by dcera (v září jí bude 9let a půjde do 4.tř.). Měří 135cm.
20.05.2019 18:16

Ilonka
Synuv první batuzek je od Vas,tak bych ráda vyzkoušela i skolni.
20.05.2019 18:18

IvaK
Skvělým testerem by byl můj syn. UŽ dlouho přemýšlím, že do 4.tridy by se mu hodila nova výbava a vyhra by mi ušetřila cas s výběrem a hlavně syn by měl obrovskou radost, ze vyhral. Navíc v létě máme v planu jezdit na kolech a batoh by tak mohl otestovat i v pořádaném terénu, stejne tak jako pri vyletech po zajímavých mistech. Prostě můj syn je idealnim vyhercem
20.05.2019 18:21

Zuzkaa
Starsi syn nastupuje tento rok do skoly a rada by som prenho mala batoh, ktory bude vyuzitelny aj na volnocasove aktivity a ktory ma krajsi design nez klasicke batohy do skoly :-)
20.05.2019 18:22

civecka
Batohy této značky znám turistické. Se školním jsem ještě neměla tu čest. Můj syn sice do školy ještě nepůjde, ale mám synovce, který letos chodí do 1. třídy. Má aktovku, ale do 2. třídy by se mu jistě hodil batoh - přeci jen už je velký školák.
20.05.2019 18:23

Enema
Batoh by testovala moje, brzy šestiletá, dcerka Lily. V září nastupuje do první třídy a zatím jsme batoh nevybrali. Jde nám hlavně o kvalitu a aby batoh dobře seděl na zádech. Myslím že tyto batohy splňují všechny naše požadavky. A navíc mají krásný design.
20.05.2019 18:23

pliska
Syn se těší jak do první třídy,tak i na prázdniny kdy chodíme na výlety. Máme od vás dva batohy Boll, jeden zelený s ještěrkou a druhý modrý se žraloky. Pokaždé batoh naplníme zásoby na výlet a jdeme i 15 km. Kluci v batohu mají kartuši, hořák a polévku v pytlíku. To těší nesu já. Školní batoh Boll by udělal velkou radost...
20.05.2019 18:23

podzemna
Jalikož obě holky mají Batohy od Boll a jsme všechny nadmíru spokojené. Rády podnikáme nejrůznější výlety a batohy jsou nedílnou součástí. Právě vybíráme aktovku do 1. třídy . Domluva s dcerou je jasná - já vybírám Typ a ona design. Má volba byla jednoznačná - školní batoh Boll. Je lehký, prakticky členěný. Dcera má zase jasno - tyrkysový s plameňáky. Těšíme se na testování. Zdravíme
20.05.2019 18:24

danmed
Zdravim, v septembri nastupi nas najstarsi do prvej triedy. Velmi sa tesi a my sa uz obzerame po prvej taske. V lete pravidelne navstevuje letnu lesnu skolku a s batohom boll sa mu v nej dobre travi cas v lese. Boll taska do skoly by nas velmi potesila.
20.05.2019 18:27

Skalkova
Velmi rada bych aby batoh testoval muj syn Kubik,ktery v zari pujde do prvni tridy. Je to velmi ciperny kluk, ktery chvilku neposedi,ale zaroven neustale ma u sebe knihu a nad necim novym bada.Potrebovali bychom tedy batoh,ktery je objemny,pohodlny,ale zaroven lehky a vhodny pro prvnacka. A neni lepsiho zpusobu jak najit vhodny batoh nez testovat.
20.05.2019 18:39

hankamali
Rádi bychom otestovali dětský batoh,protože se nám v minulosti osvědčili dospělácké batohy a doplňky. Věříme, že i dětský školní batoh bude stejně spolehlivý, kvalitní a pohodlný. I když půjde Vojta v září do druhé třídy, měli bychom zájem o testování batohu Smart 22. Účebnice, pracovní sešity aj. jsou poměrně těžké a společně s věcmi na sportovní kroužky se do běžné aktovky nevejdou.
20.05.2019 18:41

Hana001
Dobrý den, už nějakou dobuuji o koupi batohů Boll pro naše 2dcery, které jsou stále někde na cestách a potřebuji spoustu věcí. Věnují se tanci, plavání, tenisu a ve volných chvílích dost času tráví i ve vlaku na cestách za babičkou a kamarády. Takže si asi dovedete představit, co všechno v batohu nosí a někdy mám pocit, že jim jeden ani nestačí
20.05.2019 18:47

test
hledáme do další třídy nový a vhodnější batoh
20.05.2019 18:54

pavlk
Dcera 7 let, 120 cm po prázdninách pujde do druhé třídy. Na to, že je nedonosena vse krásně dohnala a skolu má moc ráda. Miluje jesterky a zirafy.pokud nebudeme vybráni nejspíš budeme muset zirafi batoh koupit. O prazdninach se nejvic těší na naši společnou rodinnou dovolenou. Kde bude tyden řadit se sestrenici. Letos jim bude statečně sekundovat i mladší braska.
20.05.2019 18:55

Yveta77
Ondra je kluk, který má rád sport. Nejraději hokej, který pár let hraje. Celá rodina rádi jezdíme na kole a podnikame i pěší výlety. Proto bychom rádi batoh vyzkoušeli a Ondra se stal ambasadorem.
20.05.2019 19:04

PetraDo
Dcera nyní končí první třídu. Přesně před rokem jsem procházela různé e-shopy a weby a hledala aktovku, která by byla lehká, praktická, na pohled hezká a zároveň nestála celé jmění. Bohužel i přes poměrně zevrubný výběr jsem se netrefila a s aktovkou, kterou jsem dceři pořídila, vůbec nejsem spokojená. Nejenže se toho do ní moc nevejde (i přesto, že je poměrně dost robustní), ale především ji dcera téměř neunese (a to není žádný prcek). Proto bych ráda vyzkoušela něco jiného.
20.05.2019 19:11

samca
Batoh bych chtěla pro moji dceru Emu.Je jí 7 let a po prázdninách půjde do 2. třídy.O prázdninách ji čeká taneční tábor, kempování s rodinou a chodskými psy, dovolená v Turecku a spousta výletů a putování. Na všechny aktivity nutně nosíme batůžek s vybavením nebo svačinou a tak je tomu i během školního roku, kdy jezdíme na tréninky a taneční soutěže a taky jsme sběratelé turistických známek, lezeme na rozhledny a hledáme kešky.
20.05.2019 19:12

10441
Dobry den, testování batohu by vyuzila dcera Terezka,ktere je 6 let a v září nastupuje do první tridy, měří 125cm. O prazdniny.pojedeme na.dovolenou na kola,.koupání v rybníce a.poznavani.okoli,kde si užíváme společné rodinné chvile.
20.05.2019 19:16

hladnae
Dcera půjde po prázdninách do druhé třídy a bylo by fajn, kdyby byla vybraná. Měří 124cm.na prázdniny se těšíme na výlety po vlasech českých
20.05.2019 19:21

markysek2
na prázdniny se děti těší k babičce a dedovi na Moravu....veci si bali do kufru a nezapomínají ani na batůžek ve kterém maji své poklady a plyšové miláčky bez kterých se nemuzou z domu hnout
20.05.2019 19:31

Lipi4
Syn jde v září do 1. třídy a stále máme problém s výběrem té správné aktovky/ batohu... Toto testování nám dilema rychle vyřeší ... Navíc o značce BOLL uvažujeme, protože školkový batůžek je této značky (červený s mravenečky) a drží už 3 roky a stále vypadá jako nový...
20.05.2019 19:31

Marcela77
Syn Jakub má batoh Boll už 3 roky, prošel s ním školku, strašně moc výletů, dovolené na horách i nížinách a stále drží jako bych ho koupila nedávno,bohužel už na něj začíná být malý, takže za větší by byl šťastný, jinak ho bude muset pořídit Ježíšek
20.05.2019 19:34

mapag
Dcera od září nastupuje do lesní školy. Bude potřebovat větší batůžek, aby se jí tam vešel formát A4. Obě starší děti chodí do lesní školky s batůžky Boll, milují jejich design a já miluju jejich funkčnost :)
20.05.2019 19:36

hakanka
Jsem maminkou dvou vhodných testerů batohu Boll. Honzik půjde do první třídy. Na batohy je zvyklý z lesní školky. Vojtovi je 8, po prázdninách půjde do čtvrté třídy. Oba kluci mají spoustu aktivit, hrají na hudebním nastroj, chodí na horolezeni, plavání. Vojta rád čte,Honzík maluje. Je pro nás důležité, aby byl školní batoh kvalitní, odolný a dobře se nosil. Čeká ho spousta dobrodružství :-).
20.05.2019 19:40

alpakovo
Syn jde od září do čtvrté třídy,máme již třetí aktovku a stále nějak nejsme spokojeni. A navíc na další školní rok hledame tašku či batoh vhodný i k cestování o víkendech a prázdninách.
20.05.2019 19:44

revange
Dobrý den, mám zájem o testování batohu pro syna - 1.-3. třída. Měří zhruba 128cm a je to hubená žížala, na kterou je velmi obtížné sehnat padnoucí batoh. Zároveň jako kluk, který miluje brouky a jinou havěť, nezapomene po cestě ze školy aktovku odhodit do trávy, lovit a pozorovat. Proto je pro nás důležitá i snadná údržba. A zároveň jednoduchost a přehlednost batohu. Takže rádi otestujeme, porovnáme, poreferujeme a vyzkoušíme :) Hezký den Martina Dočekalová (maminka Mirečka a Zuzanky
20.05.2019 19:44

Ypeta
Když jsem dala synovi jméno Damián, tak se mě kamarádka ptala, jestli se nebojím, že to je jméno hororového dítěte. No, zase až takový horor to není. Teď je v první třídě, 126 cm, všechno ví, zná a vsude taky byl, obdivuji jeho třídní, je zlatá. Aktovku do první vyfasoval po bratrovi, který ji predtím testoval tři roky. Vůbec neprotestoval,i když má nějaký ten šrám, když hrají známý song, všechno já jsem měl, po brachovy zděděný, otáčím volume dolů. Na léto balím batoh, s kufrem se nedá výletit
20.05.2019 20:00

andreadoc
Syn má nyní malý batoh Boll a je již třeba vyměnit za větší. Rádi otestujeme, protože jsme velmi spokojeni s nynějším batohem. A máme rádi české výrobky.
20.05.2019 20:10

Katerinanda
Batoh by testoval syn Ervín, půjde do 4. třídy po prázdninách. Zrovna se snažíme vybrat nástupce jeho školní tašky, která s ním vydržela 1.-3. třídu. Syn je velmi drobný, na svůj věk (9 let) má konstituci 7-letého dítěte a je proto nutné, aby měl lehký a funčkní batoh bez zbytečných "ozdob". Boll značku máme v domácí sbírce, máme turistický dětský batoh a jsme s ním velmi spokojení. A samozřejmě ho nejvíce využíváme v době prázdnin a také školních výletů. Vejde se do něj pohodlně vše potřebné.
20.05.2019 20:11

Liskolina
Obě dcery chodí do venkovské montessori školy. Mnoho času tráví i venku v terénu na školních projektech a výpravách. Zároveň žijeme v horách, po kterých často chodíme na celodenní výlety. Rádi bysme otestovali batoh, který by byl lehký, dětem dobře seděl na zádech a přitom se do něj vešlo vše potřebné.
20.05.2019 20:13

Inushka
Batoh by testovala 6letá dcera, která v září půjde do 1. třídy. Aktuálně měří 110cm. Dcera chodí do lesní školky, kam nosí už druhý batůžek zbačky Boll (ten s námi určitě pojede i na dovolenou) a školu jsme vybrali s alternativním vzdělávacím programem, jehož pravidelnou součástí bude i výuka venku v přírodě. Dcera navíc chodí do skautského oddílu. Batůžek by tak pravděpodobně dostal možnost "zažít" opravdu všechno od pobytu ve školní třídě, přes deštivý den v zahradě až po víkendovou výpravu. .
20.05.2019 20:16

Sarka123
Dobrý den, dbám na kvalitu výrobků, které kupuji sobě i dětem. Věřím, že školní batoh Boll bude splňovat moje představy o kvalitním batohu pro děti s propracovaným zádovým systémem, který odlehčí dětským zádům. Náš syn je velký cestovatel a sportovec, chodí do první třídy, navštěvuje také družinu, dvakrát týdně atletický klub a každý víkend vyrážíme na kola nebo na výlety. Rádi batoh Boll vyzkoušíme a protože je naším koníčkem i fotografování, rádi přidáme i bohatou fotodokumentaci s komentáři.
20.05.2019 20:18

complmenka
Dcera v září nastupuje do 1. třídy a rádi bychom vyzkoušeli tento batoh. Líbí se nám jak vzhledem, tak provedením. Velmi nás zaujal a moc rádi jej vyzkoušíme.
20.05.2019 20:19

SUESIE
Protože dcerku čeká od září první třída a neskutečně se těší. Bude chodit do Montessori školy a batohy Boll mi přijdou jako skvělá alternativa, protože do Montessori škol děti nenosí taková kvanta učení jako do klasické školy.
20.05.2019 20:22

DeNika
Batohy Boll se mi líbí již delší dobu. Přemýšlela jsem nad ním než syn Matouš, 7 let,123 cm, nastupoval do školy, ale babička byla rychlejší a koupila jinou aktovku. Batohy se mi líbí víc, myslím, že by mu lépe seděl na zádech a nebyl by tak těžký. Syn by ho určitě využil i na sport, hraje florbal a ve volném čase rádi chodíme do přírody, bazénu. Sbalil by si tam poklady k babičce na chalupu.
20.05.2019 20:24

Katkajopkova
Syn půjde do první třídy, často jezdíme na výlety, je to divoch, takže bych ráda vyzkoušela, co všechno batohy vydrží a zda jsou tak dobré a kvalitní, jak jsem už o jich slyšela.
20.05.2019 20:27

KlaraHlubkova
Ráda bych testovala batoh se svou starší dcerou Domčou, která se v září chystá do 3. třídy a nyní hledáme "ten" super skvělý, funkční a hezký batoh, který bez problémů unese nejen do školy, ale také na tréninky tenisu, na výlety do hor i na dovolenou a zároveň se jí bude líbit (když aktovka prý už není cool, pro třeťačku
20.05.2019 20:31

marijenka
Dobry den, batoh bych chtela testovat se svojí dcerou Anickou, po prázdninách jde do ctvrte třídy. A batoh je nas společník cele prázdniny. A batoh boll uz ma syn a je hrozne spokojený. Proto bych chtela, aby si i dcera vyzkoušela komfort s Vaším batohem. Děkujeme za šanci. Hezký večer
20.05.2019 20:33

complmenka
Dcera v září nastupuje do 1. třídy a rádi bychom vyzkoušeli tento batoh. Líbí se nám jak vzhledem, tak provedením. Velmi nás zaujal. Čeká nás mnoho výletů jak s rodinou, tábor i soustředění s mažoretkama a to obnáší spoustu a spoustu věcí
20.05.2019 20:34

complmenka
Dcera v září nastupuje do 1. třídy a rádi bychom vyzkoušeli tento batoh. Líbí se nám jak vzhledem, tak provedením. Velmi nás zaujal. Čeká nás mnoho výletů jak s rodinou, tábor i soustředění s mažoretkama a to obnáší spoustu a spoustu věcí
20.05.2019 20:35

marijenka
Dobry den, batoh bych chtela testovat se svojí dcerou Anickou, po prázdninách jde do ctvrte třídy, měří 131 cm a je jí devet let. A batoh je nas společník cele prázdniny. A batoh boll uz ma syn a je hrozne spokojený. Proto bych chtela, aby si i dcera vyzkoušela komfort s Vaším batohem. O prázdninách mame vždy naplánováno plno cestování a turistické vyslapy. Děkujeme za šanci. Hezký večer
20.05.2019 20:38

yansanm
Protoze na ne slyším pět samou chválu,včetně boll spacáků,které chceme taky casem poridit,v outdooru prý nemají batohy konkurenci,tak bych je chtěla vyzkouset,zda vydrží i naše potreby:syn dáva aktovce ve skole co proto,pak chodi na treninky,turnaje,jezdíme do lesa,na vylety,po stezkach,takže využíti bude mit obrovske. A jestli obstojí, tak bych ráda pořídila od bollu i dvěma mladším.
20.05.2019 20:39

janavondrackova
Moje starší dcera půjde do třetí třídy, mladší dcera nastupuje do ZŠ jako prvňáček. Proto se mi testování batohů velmi hodí
20.05.2019 20:47

BatohBOLL
S jedním Boll batohem již máme zkušenost a velká spokojenost, proto bychom radi otestovali i dětskou verzi batohů.
20.05.2019 20:49

LuciePeterova
Zdravím, ráda bych nechala otestovat školní batoh Boll naším synem Martinem, který v září 2019 nastupuje do 1. třídy (nar. 08/2013, výška 117cm). Těší mě, že do testování vstoupila právě značka Boll. Syn totiž aktuálně využívá batůžek Boll BUNNY 6, ale je již malý. Od 1. roku každoročně kempuje v rostoucím spacáku Boll Patrol. Už ho má i mladší dcera. Nechceme pořídit pouze batoh pro školní účely, ráda bych, aby ho syn využil i mimo školu. Martínek si přeje v létě vyrazit do Alp do Slovinska.
20.05.2019 21:00

Gabina
Syn jako správný hyperaktivní kluk úspěšně likviduje veškeré školní vybavení. Pokud váš batoh přežije Matyho, přežije už všechno...Máte odvahu to zkusit? Matyášovi je 8let, je ve 3.třídě a má 130cm.
20.05.2019 21:04

DagmarMilota
Chtěla bych vyskoušet jiný tip batohu školního pro moje děti, třikrát první třída atak dál , tak ať mají to nejlepší pro své zdraví ( záda ) to co náš Adámek tahá každý den ze školy je fakt jen pro svalovce.
20.05.2019 21:05

Fisanda
Neustále jsme na cestách, ať už jezdíme na kroužky, na výlety nebo k babičce. Kupují kvalitní výrobky a při výběru preferuji ždy praktičnost, nizkou vahu a zároveň vzhled. Věřím, že batohy Boll splní všechny parametry a ještě předčí mé očekávaní.
20.05.2019 21:19

jannca
Dobrý den,důvodů k testování je hned několik.Jednak při prohlížení Vaších výrobků, mne vaše batohy potěšily barevností a vzhledem. Dalším důvodem, je že máme budoucí prvňáčku a také to, že budoucí páťačce se aktuální batoh "trhá". Další důvod je testování,což je výzva.Upřimně, nejstarší dcera by Vaš batůžek otestovala dokonale.Cesta na autobus v jakémkoliv počasí, dobíhání na poslední chvíli, neustále hledání, odkládání, nandávání a sundávání ze zad. A hlavní jsou detaily a "kapsy" na cokoliv.
20.05.2019 21:21

Alexa
O této značce batohů jsem již slyšela a jelikož máme pro první dceru Topgal a příští rok nás čeká minimálně koupě batohu do školy pro našeho letos pětiletého syna měli bychom alespoň srovnání a třeba bychom zjistili, že je to lepší volba. O prázdninách se chystáme do Adšpachu a okolí, kde by se nám na výletování takovýto super batůžek také hodil
20.05.2019 21:24

prochan1
Batohy Boll jsou kvalitní a používaly jsme je při docházce do školky. Byly praktické na každý výlet. Školní verzi batohu vyzkoušení nemáme, se současným batohem nejsme spokojeni. Příležitost vyzkoušet něco pro nás noveho.
20.05.2019 21:26

bogape
Ráda bych testovala batoh pro školačku, která půjde do první třídy. Teinka by byla za batoh moc ráda a já taky, měla bych jistotu, že bude dbáno na Tey záda.
20.05.2019 21:28

alergino
Ráda bych testovala batoh pro syna. Chodí do 2 třídy. Je velmi šikovný a chytrý kluk. Je to kus chlapa a potřebuje zkusit kvalitní batoh. Po zkušenostech vím, že není batoh jako batoh a rádi vyzkoušíme batoh do školy.
20.05.2019 21:34

Evabari
Zda batoh lze použit i do školy a třeba u na výlet či turistiku. Je třeba vyzkoušet. S klasickou aktovkou bychom na hory nesli, ale tohle by prošlo jak u dcery a snad i u batohu.
20.05.2019 21:36

martinasafarcikova
Batoh by testoval můj šestiletý syn, který v září nastoupí do první třídy. Měří 126 cm. O prázdninách budeme objevovat krásy České republiky a věci povezeme v kufru
20.05.2019 21:44

jitkkostejn
Právě vybíráme batoh pro dceru do první třídy a ráda bych vyzkoušela,jak se školní batoh BOLL osvědčí.
20.05.2019 21:48

Teropo
BOLL batuzek je v nasi rodine oblibeny drzak do lesoskolkove (ne)pohody. Fandime ceskym znackam a tez se rozhlizim po aktovce nebo batohu pro dceru do 1.tridy. Aktovka)batoh by mela byt pohodlna a nositelna za chuze, na kole i kolobezce.
20.05.2019 21:54

sizinka
Polovina našeho domácího kinder osazenstva dorostla do věku, kdy by už na svém hřbetu zvladla unést větší nálož než pití a pláštěnku. Zatím mame maly Boll, na výlet je pořád dobry a skvěle nam uz nekolik let slouží. Dcerka by vetsi a multufunkcni batoh do skoly i na cundry uvitala. Navíc se projevuje jako nadějná spisovatelka a Ilustrátorka, tak by se do recenze jiste osobně zapojila. Brácha ji moc.přeje, aby uspěla, bude totiz brzo potrebovat taky větší batoh na zalesackou i skolni vybavicku:).
20.05.2019 21:55

Gabrunka
Jelikož nejstarší syn půjde v září do 1.tridy a zatím jsme aktovku neřešili.Bylo by fain problém efektivně vyřešit.Mladsi syn nosí do školky malý Boll batoh a jsme s ním spokojeni.Uz by potřeboval také větší,aby se mu do Baťovu vlezlo vše co potřebuje on i co potřebujeme,aby měl on:).
20.05.2019 21:55

stastnalenka
Syn pujde do ctvrte tridy a nosi velke mnozstvi ucebnic a sesitu. Denne chodi do skoly pesky, tak bych mu rada dopraka vyzkouset kvalitni ergonomicky batoh.
20.05.2019 22:02

Andyurbanetz
Radi bychom otestovali polstrovana zada v narocnych podminkach lesniho necasu.
20.05.2019 22:06

11jitule
Rádi bychom vyzkoušeli školní batoh. Syn je drobný a vybírání batohu byla a je věda, vzhledem k tomu, že každý rodič chce síti, co nejvíce ulehčit. Vzhledem k tomu, co vše v aktovce nosí. S batohy Boll máme dobré zkušenosti, ale školní batoh nás nenapadl koupit.
20.05.2019 22:09

11jitule
Rádi bychom vyzkoušeli školní batoh. Syn Vojta má 7 roků a měří 122 cm, je drobný a vybírání batohu byla a je věda, vzhledem k tomu, že každý rodič chce síti, co nejvíce ulehčit. Vzhledem k tomu, co vše v aktovce nosí. S batohy Boll máme dobré zkušenosti, ale školní batoh nás nenapadl koupit. Na prázdniny se těšíme a vyrážíme na trip do hor do Rakouska a Itálie. Balíme hlavně do auta ;-) a každý do svého batůžku :-).
20.05.2019 22:13

VeronikaB86
Mám tři děti a každé je jiné. O školní batoh mám zájem z toho důvodu, že je velmi těžké vybrat funkční batoh, který dobře padne, není těžký na nošení, může být využit i mimo školu - např.na školní akce tipu školní výlety, soutěže, sportovní akce. Ráda bych pro děti něco, co pokryje všechno a nebudou se nám hromadit tašky, batohy ... a splní to zároveň i potřeby školní aktovky. Nebude to kýčové, ale nadčasové, co hned neomrzí a jde krásbě vidět i ve tmě či špatné viditelnosti. Požadavků mám více.
20.05.2019 22:15

vd01cs
Dobrý večer, důvod je prostý - dcera je na svůj věk (a třidu) poměrně vysoká a prakticky každý den má po škole nějaké kroužky. Často je tak třeba do batohu / tašky “narvat” i něco navíc, mít vše přehledně a nikde v kroužku nebo družině, noc nezapomenem.
20.05.2019 22:19

nizkotatranka
Detske batohy Boll sa mi moc pacia a chcela by som otestovat, ci su naozaj tak dobre, ako sa hovori. Dcera nastupi do prvej triedy v skole, kde neuzije klasicku aktovku, pretoze knihy si nosit nebude. Naopak dost casu budu travit vonku, takze by sa jej tento typ moc hodil. A vraj plamenaky, alebo zirafy. :) Batoh by sme cez prazdniny vzali najskor do severnych Ciech, potom karavanom do Grecka a urcite aj na mensie vylety po CR a Slovensku. A nosil by hlavne oblecenie, plysaky a dobrotky.
20.05.2019 22:33

Slimonka
Dobrý den, ráda bych tento batoh nechala otestovat svého syna Oskárka, který chodí do druhé třídy. V týdnu je vcelku vytížený - dvakrát týdne chodí na judo a fotbal a jednou na keramiku. Batoh potřebuje pevnější, aby vydržel náročnost přechodu ze školy do jídelny, pak do družiny a potom na kroužky, kam mu většinou pak nosím potřebné věci a svačinu. Určitě by potřeboval batoh s přezkou přes hrudník, aby mu nesklouzával, když třeba musí popoběhnout, ale také si odlehčí záda.
20.05.2019 22:37

kisub1985
Moja druha dcérka je dosť náročné dieťa, môžem napísať dokonca, že by sa mohla radiť medzi chlapcov. Prvá si dáva pozor na veci , stará sa. Druha je na tieto veci nie až taká zameraná. Pozerám tašku do školy už dlho, stále sa však neviem rozhodnúť, jedno je kvalita a druhé, aby bol vhodný aj pre jej atletickú postavu. Myslím si, že by sme boli fajn adepti na testovanie. Aj či sa týka postavy- chudá, vyšportovana, aj čo sa týka podmienok nosenia. Už len si držať palce
20.05.2019 22:46

kisub1985
Moja druha dcérka je dosť náročné dieťa, môžem napísať dokonca, že by sa mohla radiť medzi chlapcov. Prvá si dáva pozor na veci , stará sa. Druha je na tieto veci nie až taká zameraná. Pozerám tašku do školy už dlho, stále sa však neviem rozhodnúť, jedno je kvalita a druhé, aby bol vhodný aj pre jej atletickú postavu. Myslím si, že by sme boli fajn adepti na testovanie.Karolinka budenprvacka, meria 120 cm, váži asi 18 kíl, visia na nej aj legíny. Ak by sa dalo Zirafkova verzia by bola super.
20.05.2019 22:49

Amanda
Jelikož jde dcera do 3 třídy budeme měnit školní tašku a tím že má problém se zády opravdu pečlivě vybírám abych ji nesprávným batohem ještě nepritizila
20.05.2019 23:16

lenik85
Testovat bych nechala sveho syna Mateje, ktery pujde od zari do 5.tridy a momentalne resime otazku moveho skolniho batohu. Tomu nynejsimu daval tak zabrat, ze jsem zvedava ktery by jeho manipulaci zvladl. Matej meri shruba 134cm. Na prazdniny se chystame obytnym vozem kam nas to zrovna potahne :) a balit budem nejspis klasicky do sport. tasek a kufru. :)
20.05.2019 23:32

Kristaka
Od firmy BOLL máme několik výrobků. A vždy jsem byla s nimi spokojena. Spacáky a batohy na výlety. Když šla má druhá dcera do první třídy až pozdě jsem našla(na internetu),že i BOLL vyrábí školní batohy. Dceři jsem už batoh do školy koupila.Takže jsem už nechtěla kupovat další. Když jsem dnes objevila tuto možnost vyzkoušet školní batoh BOLL velmi mě to nadchlo právě proto, že mám ještě dvě další děti,které půjdou do školy. A na školním batohu BOLL mě hlavně zaujalo, jak je lehký a malý.Krista
20.05.2019 23:36

Sarkawolfova
Syn nastupuje do prvni tridy letos v zari. Bylo by tedy fajn, kdyby mohl batoh otestovat. Zatim zadny nemame. Nyni je v pripravne tride, kam jsme koupili batoh od konkurence. Ale bohuzel se rozpada.
21.05.2019 00:05

Veramatejickova
Radi bychom vyzkoušeli batohy i na vesnici. Jak obstojí v jízdě do skoly na kole.
21.05.2019 06:45

Marketa76
Radi bychom vyzkoušeli v praxi co je pravdy na tom ,že batohy Boll jsou tak chválené .Mám doma budoucího prvnacka se kterým by jsme otestovali,a za nějakých 5 let až doroste další prvňáček budeme vědět pro kterou značku zase se rozhodnout.Tešime se
21.05.2019 06:52

ewunek
Není nám jedno, jaký vliv má školní batoh na záda našich dětí, sledujeme jejich nabídku na trhu a v dalším školním roce budeme dceři pořizovat nový batoh.
21.05.2019 07:06

xbusj202
Mám zájem otestovat tento typ batohu, protože je pro nás školní docházka aktuální a batohy Boll jedinou přijatelnou volbou pro použití ve škole i školce i ve volném čase. Všechny ostatní batohy, doposud námi testované, nevyhovují. Jsem zvědavá, zda i školní batoh Boll bude tak dobrý, jako ty předešlé pro malé děti. Navíc máme doma bubeníka, tak určitě vyzkoušíme bubnujícího medvěda :-).
21.05.2019 07:12

ewunek
Batoh by testovala naše dcera Alžběta, 8 let, 132 cm. Není nám jedno, jaký školní batoh naše děti nosí, sledujeme jejich vliv na zdraví, hlavně na záda. Jsme aktivní rodina, pořádáme výlety a víme, že pořádný batoh je základ, protože bolavá záda způsobují také brzkou únavu na túře. A také školní batoh je důležitý, děti mají mnohdy těžký náklad učebnic a sešitů na svých bedrech a je naší povinností jim to co nejvíce ulehčit.
21.05.2019 07:15

jachne
Školní batoh BOLL by byl super pro obě moje děti. Saška půjde v září do 4.třídy a Toník do 1. O prázdninách se chystáme na tábor, na vodu, do lesa na víkendové výpravy. Balit budeme samozřejmě do velkých krosen, všichni :) a na tábor do bedny. Koncem prázdnin budeme batohy případně kupovat, protože ty, které máme pomalu dosluhují.
21.05.2019 07:23

Baarbucha
Ráda bych pro své děti to nejlepší. Na takovou spoustu učebnic a knih je zapotřebí pořádný batoh a v dnešní době je nabídka tak velká, že člověk neví po čem pořádně sáhnout.
21.05.2019 07:35

Baarbucha
Ráda bych pro své děti to nejlepší. Na takovou spoustu učebnic a knih je zapotřebí pořádný batoh a v dnešní době je nabídka tak velká, že člověk neví po čem pořádně sáhnout. Dcerka půjde teď do první třídy, měří 120 cm. Prázdniny trávíme jako každý rok lezením po skalách.
21.05.2019 07:37

karamelli
Syn je v první třídě a máme od Boll tu verzi 22litru, občas by se hodil batoh menší. A jelikož bude příští rok chodit na ZUŠ na bicí, ten s bubeníkem by byl prostě pro nás dokonalý
21.05.2019 07:38

Pribeh
V září si náš druhorozeny syn poprvé nasadi aktovku do školy a vyrazí vstříc nové etapě života. Usedne poprvé do školní lavice a bude se poprvé seznamovat s novým prostředím a kamarády. K tomu by mu jistě pomohl novy školní batoh. Aby si mohl vše získané ve skole správně roztridit a uklidit..
21.05.2019 07:53

janaro
Syn půjde v září do první třídy a značka Boll se nám velmi líbí a hlavně chceme nějaký batoh od českého výrobce. Boll má kvalitní batohy, proto bychom rádi využili tuto příležitost.
21.05.2019 08:28

Petta33
Ráda bych otestovala batoh BOLL se synem Adámkem, v srpnu mu bude 7 let, měří 117 cm. V září jde do 1. třídy, kam se moc těší a zároveň i trochu bojí, protože půjde do školy v jiném městě, kam se budeme stěhovat. Tuto značku jsem zatím neznala, velmi mě zaujalo, že se jedná o českého výrobce. Rádi bychom batoh otestovali, protože vypadá opravdu parádně a tak jsem zvědavá, jaký je. O prázdninách se chystáme na Slovensko a k babičce a dědovi.
21.05.2019 08:28

trz
Růženka miluje krásné věci a já jí právě pořídila plameňákovou sukni, triko a kecky (ještě tajné, pššt!) No ta taška, ta by byla dokonalá. Je to rozená modelka a ráda s batohem předvede kromě cesty do školy nebo na výlety (ideálně do zoo, že:) klidně i nějaké gymnastické kousky :))
21.05.2019 08:52

Babasu
Dobrý den, můj Vítek nastoupí v září do druhé třídy. Jelikož je drobnější (120 cm a 19 kg) máme problém sehnat vhodnou školní aktovku či batoh. O Boll jsme uvažovali jako o našem novém parťákovi do školy i na výlety. Jelikož jsme pořád "v tahu" využili a otestovali by jsme ho myslím velice masivně :D Děkujeme :)
21.05.2019 09:51

tombka
Když šel náš nejstarší syn (teď ve třetí třídě) do školy zvolili jsme školní batoh Ergobag právě kvůli nastavitelné konstrukci zad, zapínatelným popruhům, lehkosti a odolnosti - do školy to má 2,5 km a chodí buď pěšky nebo na kole (a to za každého počasí :-)). Po shlédnutí videa na batohy Ball musím říct, že je to výborná varianta našeho batohu s tím, že rádi podporujeme české výrobky! U nás by testoval letošní další prvňáček (koupi batohu necháváme až na prázdniny :-)) a případně i čtvrťák!Díky
21.05.2019 09:54

Kaczka85
Mame zkusenosti s malymi batuzky Boll, nejstarsi dceri uz ale nevyhovuje, je pro ni maly. Radi bychom vyzkouseli tento, nosila by ho do skoly, na vylety, na tabor, na jachtu a vlastne asi vsude a skoro porad :-D v lete se chystame na 14 dni na tabor do prirody, pak prozkoumat okoli a pamatky italske Pisy, mezitim si dame nejake vylety po Ceskem raji, radi bychom navstivili skalni reliefy, hrady - hlavne Kost a udoli Plakanku. Chceme take zavitat do historickeho centra naseho hlavniho mesta. ;-)
21.05.2019 10:09

krizovazuzana
Ráda bych do testování zapojila dcerku Báru. V srpnu jí bude 8 let, v září nastoupí do třetí třídy. Teď ještě nosí aktovku, ale od třetí třídy bude potřebovat nějaký super batoh pro velké holky. Ten by měl skvěle vypadat, aby naše slečna byla spokojená a měl by být ergonomicky v pořádku, aby byla spokojená i její záda. Barča je spíš drobnější - teď má 119 cm a 24 kg, takže je oříšek najít batoh, který bude dostatečně prostorný na učení a zároveň tak akorát pro drobnější školačku :-) Díky
21.05.2019 10:57

mmilacek
Mám zájem se synem testovat batoh jelikož od září nastupuje do školy, batohy nosí pořád a všude aby měl sebou své oblíbené věci svačinku a pití. Otestovat batoh bychom chtěli protože většina batohu pro první třídy a podobně mi přijdou velké a docela těžké ikdyz jsou prázdné.
21.05.2019 11:48

mmilacek
Mám zájem se synem testovat batoh jelikož od září nastupuje do školy, batohy nosí pořád a všude aby měl sebou své oblíbené věci svačinku a pití. Otestovat batoh bychom chtěli protože většina batohu pro první třídy a podobně mi přijdou velké a docela těžké ikdyz jsou prázdné. Na prázdniny se těší s babičkou na chatky kam jezdí každý rok, věci si zabalí do svého staršího batuzku. Misa měří 110 cm a váží 16kg je drobnější ale časem to dožene.
21.05.2019 11:51

fletnicka
Mám dvě děti dcerka se chystá po prázdninách do 5. třídy a syn do 1. třídy, protože jsou oba drobnější postavy ráda bych pro ně testovala nějaký kvalitní a lehký batoh, který jim školní docházku zpříjemní a budou se těšit na každý nový den. dcera (výška 130cm/22 kg), syn (110cm/17kg)
21.05.2019 11:51

Blanule
Vzhledem k tomu, ze starsi dcera jde v zari poprve do skoly, hledam vhodny batoh. Diky tomu, ze pracuji na prvnim stupni ZS vim, jak je batoh na kauzodenni noseni dulezity a Boll splnuje vsechny nase pozadavky. Rady jej vyzkousime v praxi! :)
21.05.2019 13:02

Blanule
Vzhledem k tomu, ze starsi dcera jde v zari poprve do skoly, hledam vhodny batoh. Diky tomu, ze pracuji na prvnim stupni ZS vim, jak je batoh na kauzodenni noseni dulezity a Boll splnuje vsechny nase pozadavky. Rady jej vyzkousime v praxi, jak do skoly, tak i v lete, kdy se chystame na mesic do Alp. Dcera meri 122cm, stihla postava. :)
21.05.2019 13:04

Morovicka
Školní batoh bych chtěla vyzkoušet u nejmladšího syna. Půjde do druhé třídy a je to malý ADHDak. Chci vyměnit aktovku za cool batoh.
21.05.2019 13:13

Janie
Dobrý den, máme doma předškoláka, ale řešíme i batoh na různé výlety a kroužky, takový, který by byl lehký dobře držel a nebyl příliš malý nebo příliš velký. Matyáš má 123 cm, 6 let. Na prázdniny se těšíme k babičce, na sportovní příměstký tábor a kempování na Mácháči. Takže školní batoh by se nám hodil a posloužil by i dříve, protože zatím nemáme do čeho zabalit.
21.05.2019 14:01

melisovatereza
Dobrý den, mám stránku https://www.facebook.com/ditejmenemkuba/, na které bych Vám ráda batoh otestovala a doporučila ho svým fanouškům. Kuba sice ještě do školy nechodí, ale jezdí se školkou na mnoho výletů, cestujeme spolu a také chodí na hodně kroužků, takže batoh potřebuje neustále. Budu se těšit na Vaši reakci, krásný den, Tereza Melišová
21.05.2019 14:11

kosta
Protože aktovku co máme nyni již dva roky a malá si přeje novou, prý pro větší slečny, tak by se nám baťůžek moc hodil, navíc se mile rády s malou podělíme o zkušenosti, výhody či nevýhody jak známým tak na soc. Sítích(fb, insta) malá měří 135cm a v září půjde do třetí třídy
21.05.2019 14:42

petyushka
Testování by se ujal můj starší syn Tobiáš (10let,138cm),který v září nastoupí do 5. třídy ZŠ. Náročnou zkouškou by tak batoh prošel nejen jako aktovka,která denně čelí školním potřebám,zacházení skoropuberťáka, ale odpoledne i jako batoh do terénu na ryby. Nezahálel by ovšem ani o víkendu,kdy by sloužil jako pravá ruka pro výlety. Celý rok v jednom kole :) Do čeho si sbalíme nezbytnosti letošních prázdnin?No, to ještě netušíme :)
21.05.2019 16:51

Shimanski
Batoh Boll by rád otestoval můj syn Adam. V září pujde do prvni tridy, měří 125 cm. V létě se chystáme na tabor, kde je batoh nezbytnosti, také u moře a na výletech po Čechách dostane pořádně zabrat.
21.05.2019 17:57

Terka124
Vystřídali jsme již spoustu batohů, ale žádný nevyhovoval ve více ohledech. Jsme velice aktivní a batoh je pro nás velmi důležitý. Obyčejné aktovky jsou většinou moc těžké nebo příliš velké. Značku Boll máme moc rádi a máme už jeden batoh a dětské spacáky a jsou nenahraditelné. Chceme pomoct s batohem pro děti, který nebude ničit záda a vejde se do něj to, co zrovna potřebujeme.
21.05.2019 18:31

janahudcova
Syn půjde po prázdninách do nové školy. Nedávno jsme začali prohledávat internet a chceme mu pořídit nový batoh do 3. třídy, neboť aktovka je po 2. letech každodenního používání už dost ošklivá a tento nám prostě padl do oka!
21.05.2019 18:48

Lucie1981
Školní batohy Boll mě zaujaly z důvodu jejich vsestrannosti, funkčnosti a zajímavého designu,moc ráda bych doprala svým dětem radost z nošení takto špičkového batohů a to nejen do školy.
21.05.2019 19:00

Luciferka
Chtěli bychom batoh vyzkoušet pro syna, protože aktovka, kterou má v první třídě, nakonec nesplňuje požadavky, které jsme od ní očekávaly. Se značkou Boll jsme velice spokojeni v rámci dětského spacáku, tak bychom rádi vyzkoušeli i jiný produkt :)
21.05.2019 19:45

janoch
Batohy Boll jsem používala na hory a značce věřím, proto mě zaujala možnost testovat batohy pro děti.
21.05.2019 20:21

kakriz
Ráda bych vyzkousela typ pro 3.-5.tridu,momentálně má dcera batoh,který je nevyhovující,dno je nezpevněné a proto bych ráda vyzkoušela jiný.
21.05.2019 22:52

Krivackova
Batoh se mi velice líbí, ale neměla jsem možnost ho vidět naživo. Takže toto je super příležitost ho otestovat :-)
22.05.2019 06:11

V18
Mám zájem o testování batohu pro II. stupeň ideálně fialové nebo červené barvy pro moji dceru, která prochází komplikovaných obdobím puberty a požaduje věci ( výrobky ) které jsou prezentovány známými influencery. Dle mého mnohdy se jedná pouze o design prezentovaných výrobků nikoliv o funkčnost, praktičnost a v případě batohu bezpečnostních prvků a zdravotní konstrukce....
22.05.2019 10:26

Zorasek
Ahoj vespolek, moje děti nosí batůžky Boll do lesní školky, ten synův první už vzal za své. Vlastně spousta vybavení :) proto si kolikrát neodpustím poznámku, že syn by byl skvělý tester :) všetečný živý klučík se zájmem prozkoumat cokoliv nového :) v září ho čeká nástup do montessori třídy, kde každý týden děti čeká i výletování, tak mě napadlo zkusit se přihlásit do Vašeho testování :) bydlíme v horách, takže boll batůžky jsou u nás v permanentním užití :) díky za supr věci!
22.05.2019 13:29

hroch
Batoh by testoval syn Petr, který od září nastoupí do první třídy, je 120cm vysoký.Byl by to pro něj velký zážitek nejen do školy, ale i na výlety, protože rád cestuje. O prázdninách nás čekají různé výlety, sbalí si do batůžku, Na pár dní navštívíme Šumavu, tam si zbalí do cestovního kufru.
22.05.2019 13:31

Zatoulanestisko
Dcerka Amálka od září nastoupí do první třídy, a školní batohy od Bollu nás velmi zaujal. Amálka je drobnější postavy, měří 115 cm a letos v únoru oslavila šesté narozeniny. Ráda bych batoh od Bollu testovala, a určitě bychom vyzkoušely i do přírody. Páč se momentálně rozhlížím po větším batůžku na vícedenní přechod. Na léto plánujeme čundr podél Sázavy, Tatry, Krkonoše a vyrazit na vodu.Do přírody máme batůžky od Bollu, jsem s nimi velmi spokojená. Synek má Bunny 6 a dcerka ,,zatím,, Roo 12.
22.05.2019 14:05

StellaAnna
Mám dvě dcery a obě čeká od září nový začátek, mladší nastupuje do 1. třídy a starší bude měnit školu a bude nastupovat do 4. třídy, tak bych byla ráda, kdyby se cítily dobře a to by s novou aktovkou určitě šlo :-)
22.05.2019 14:35

Hedvikas
Josefinka již třetím rokem má ErgoBAG, do 4. třídy by ráda šla již s novým batohem, ale já se obávám, že případný nový batoh nedokáže splnit to, co od něj očekáváme - aby unesl veškeré učebnice a že jich není málo a aby byl tak kvalitní, aby neničil Josefinky záda. Zároveň, Josefinka každé odpoledne v týdnu má nějaký sport, kroužek či skauta, a proto už i do školy navíc musí nosit věci potřebné na odpoledne, zvládne i to nový batoh? Proto chceme vyzkoušet, co zvládne batoh Boll...
22.05.2019 18:26

proprepiaf
Synovi bude v září šest let, škola ho tedy čeká až příští rok. Chodí ovšem plavat, jezdíme hodně na výlety a hlavně pravidelně babičce do Prahy a často veřejnou dopravou, takže batůžek využíváme dost. Syn měří 121cm.
22.05.2019 18:27

Alicia
Dcera je drobné, stihle postavy. Je mensi nez vrstevnici. Meri 112cm. Hledame batoh, ktery bude dobre sedet a ktery unese.
22.05.2019 19:01

eliskavalkova
Syn 7 let, aktuálně 135 cm půjde po prázdninách do 2.třídy a batoh boll by ho jistě potěšil. Navštěvuje alternativní školu, testování by bylo všestranné, hodiny neprobíhají jen ve školních lavicích. O prázdninách plánujeme výlety po horách a skautský a sportovní tábor. Kluci si berou věci do batohů Boll, mladší Roo 12l (máme ho 4 roky a stále nám perfektně slouží), starší má na výlety Trapper 18l. Oba spokojeni.
22.05.2019 19:55

wosk
Mám doma prvňáka (128 cm, 7 let), který ještě nemá brašnu... jsme my to ale rodiče :) V lesní školce jsme poznali Boll - Bunny a pak ROO. Naštěstí nenosí nic moc velkého, ale někdy už místo nestačí a narážíme na limity ROO. Že by "osud", že jsme nový ještě nepořídili? O prázdninách nás toho čeká taky spousta, kde by se batůžek využil. Ať už se jedná o dovolenou, výlety nebo letní tábor. Cestujeme nejen autem, ale i busem/vlakem, pěšky/kolem, čímkoliv je potřeba a taky kam nás cesty zavedou!
22.05.2019 20:30

martatko
Dcera Olí(6 let,122 cm) se chystá do 1. třídy a máme dilema, zda aktovku nebo batoh. Aktovka je prý pro prvňáky vhodnější (snazší zapínání, lepší přehlednost), ale zase jim vydrží max. 2 roky, pak už jsou aktovky pro mrňata, a to přeci nebudou nosit, že? :) Ráda bych proto vyzkoušela batoh, který má šanci vydržet déle (a bude dostávat pěkný záhul:). Osobně dáme na recenze, ať už ohledně zboží nebo např. hotelů a restaurací, a rádi recenze poskytujeme, abychom pomohli dalším v rozhodování.
22.05.2019 20:59

buckovar
Starší dcera Eliška jde do třetí třídy a zatím měla školní tašku jen podedenou po kamaradcine dveří. Určitě by ocenila kvalitní batoh s krásný designem. Mladší dcera Julinka jde od září do první třídy. Moc se těší. Je to malej rarasek, takže na testování batohu,by byla ideální človíček:-) stále aktovku ani batoh do školy nemá. Rádi podnikáme túry, takže batohy se hodí vždy. Teď jsme se vrátily z víkendu na Lipne. Příští měsíc nás čeká víkend na chalupě u Hranic na Moravě.
22.05.2019 21:18

danaamartin
Batohy Boll mají obě naše děti. První jsme koupili pro syna jako první batůžek, pak ho podědila dcera a syn dostal nový. Do čtvrté třídy bude potřebovat nový. Syn je hodně aktivní, hraje hokej a fotbal a ze školy rovnou míří na tréninky. Školní batoh tak doslova taháme celý den. U nás dostane pořádný zápřah!
22.05.2019 21:57

Anie35
Batoh by testoval muj starsi syn, ktery v zari pujde do skoly-bude prvnacek. Moc se tam tesi. Vyuzival by ho i na vylety-jezdime hodně-vsude mozne.
22.05.2019 22:43

skarkolena
Jsme aktivní rodina a na cestách do školy a nya výlety potřebujeme kvalitní vybavení. Navíc máme rádi a podporujeme české firmy. Budeme moc rádi, pokud budeme moci otestovat nové batohy. Nejlepším testerem by byl asi syn, tomu vydrží batoh max.jeden rok. Nejstarší dcera půjde studovat na 8lete gymnazium, tak tě by se zase hodila kvalitní výbava.
22.05.2019 23:15

skarkolena
Jsme aktivní rodina a na cestách do školy a nya výlety potřebujeme kvalitní vybavení. Navíc máme rádi a podporujeme české firmy. Budeme moc rádi, pokud budeme moci otestovat nové batohy. Nejlepším testerem by byl asi syn, tomu vydrží batoh max.jeden rok. Nejstarší dcera půjde studovat na 8lete gymnazium, tak tě by se zase hodila kvalitní výbava.
22.05.2019 23:17

skarkolena
Jsme aktivní rodina a na cestách do školy a nya výlety potřebujeme kvalitní vybavení. Navíc máme rádi a podporujeme české firmy. Budeme moc rádi, pokud budeme moci otestovat nové batohy. Nejlepším testerem by byl asi syn 10 let, tomu vydrží batoh max.jeden rok. Nejstarší dcera půjde studovat na 8lete gymnazium, tak tě by se zase hodila kvalitní výbava.
22.05.2019 23:18

Aja
Měli bychom zájem o testování školního batohu SCHOOL MATE 18 – Turquoise Flamingos. Syn půjde v září do 1. třídy a logicky řešíme výběr batohu, líbil by se mu ten tyrkysový s plameňáky. Perfektní by bylo, že by batoh podědila posléze dcera, jsou to i její barvy. Já bych takový batoh nosila do práce úplně nejraději. Zdá se, že batoh by mohl být vhodný právě pro synova záda, syn má propadlý hrudník, takže dbáme na všechna hlediska. No a ta barva. :-)
22.05.2019 23:22

Hanny21
Syn Sebík, v červenci mu bude 6 a měří asi 110cm. V září půjde poprvé do školy a je to neuvěřitelné, jak to letí. S jeho problémem ohledně přehřívání hledáme lehký batoh, co ho nebude zatěžovat. Tenhle zní skvěle a žirafy jsou našimi oblíbenci :) Na léto se těšíme, jen budeme si dávat bacha na sluníčko a svoje věci si zatím nosím ve stylovém vaku :)
23.05.2019 08:05

LucinkaLuca
Školní batoh by se nám moc hodil. Půjdeme do druhé třídy . O prázdninách budeme hlavně u vody a pojedeme na dovolenou, sice jen po čechách, ale i tak nám to stačí :-)
23.05.2019 08:37

KlaraF
Potěšilo by mne, když by batoh Boll mohl vyzkoušet náš 6 syn, který půjde po prázdninách do první třídy ZŠ. Již jsme se po kvalitní aktovce dívali. Ale možnost si batoh vyzkoušet na vlastní "záda" i se zátěží a na delší dobu než jenom v obchodě by byla velmi dobrá zkušenost. Pomohlo by nám to při rozhodování, jakou aktovku či batoh koupit. Měří 126 cm. Děkuji.
23.05.2019 08:47

Paja214
Toník půjde v září do první třídy. Moc se těší a už se nemůže prvního školního dne dočkat. Batohy Boll se mu moc líbí, hlavně ten zelený se žirafou (zelená je Toníkova oblíbená barva). Ráda bych mu jeho přání splnila. Přechod do ZŠ pro něj bude náročný, má vývojovou dysfázii, nastupovat bude s paní asistentkou a věřím, že právě krásný školní batoh, který bude mít rád a bude se líbit určitě i ostatním dětem, bude další motivací ten náročný přesun a celý školní rok zvládnout.
23.05.2019 09:03

hanka1980
Můj syn miluje mít svůj batoh na výlety a dovolené, dlouho balí dopředu a vše má své místo. Určitě by rád otestoval nový kousek:-) A do školy by se nám nový batoh také hodil, starý už dosluhuje.
23.05.2019 09:35

klubikMarianka
Zájem o testování mám především z důvodu zvědavosti - vyzkoušet si tuto českou značku, neb jsme cestovatelé-stanaři a trampové, kdy letošním rokem zas budeme postupně obnovovat "stoletou" výbavu a doplňovat ji, kór když jsme početná rodinka, která neustále roste (i stárne :) ) a k cestování i s věcmi na zádech je zapotřebí dobrá kvalita. Jako bonus nám k jedné velké školačce navštěvující teď 6.třídu, od tohoto září přibude druhý školáček a na příští rok od září třetí a poslední školačka.
23.05.2019 10:55

klubikMarianka
Zájem o testování mám především z důvodu zvědavosti-vyzkoušet si českou značku,neb jsme cestovatelé-stanaři a trampové,kdy letošním rokem zas budeme postupně obnovovat "stoletou" výbavu a doplňovat ji,kór když jsme početná rodinka,která neustále roste (i stárne:)) a k cestování i s věcmi na zádech je třeba dobrá kvalita.Jako bonus nám k jedné velké školačce navštěvujíc teď 6.tř.,od tohoto září přibude druhý školáček (Fíla-7let-128cm) a na příští rok od září třetí a poslední školačka.
23.05.2019 10:57

yradka
Dcera půjde do první třídy, bude jí 7 let a měří 132 cm. Jsem rodič, který zastává názor, že děti mají nosit tašky na zádech a ne jim je nosit rodiče v rukou. Proto budu chtít, aby ji dcera opravdu nosila, dobře ji seděla a byla nejenom lehká,ale i bezpečná. Jelikož Lucka navštěvuje několik kroužků chci pro ni vybírat školní tašku, která zároveň je z části sportovnějšího typu čili batoh. Věřím, že školní batoh otestujeme dokonale.
23.05.2019 11:13

Petia
samotnou by mě zajímalo, jak v testování batoh dopadne, fandím českým značkám a ráda bych našla opravdu vhodný batoh na vše :-) Mia půjde letos poprvé do školy, odpo družina, nějaký kroužek, výlety o víkendech, takže by určitě otestovala maximálně :-)
23.05.2019 11:35

Ekomartule
Rádi bychom otestovali batoh Boll u mladšího syna, je mu sice 8 let, ale narodil se extrémně nedonošený a je stále velmi "křehký" (měří 126 cm a váží 18 kg) a Boll je dle informací lehký a zároveň kvalitně šitý. Trávíme hodně času v "outdooru" a batoh Boll máme doma ve verzi pro dospělé a slouží již velmi dlouho a stále dobře.
23.05.2019 11:44

Renulkam1
Kolem Vánoc jsme začali řešit, jaký batoh koupit do první třídy synovi. Určitě vím, že nepořídíme aktovku, která dítěti visí na zádech a přes kterou ani není vidět. Batoh Boll se mi líbí tím, že vypadá velmi kompaktně a navíc má jako jeden z mála batohů bederní pás.
23.05.2019 12:22

lucka1227
Ráda bych, aby testoval batoh můj syn Jakub. Po prázdninách půjde do první třídy. Měří 115 cm a je mu 6 let. Na prázdniny už se moc těší a letos plánujeme dovolenou v Čechách v Česko-Saském Švýcarsku. Věci si zabalíme do batohu i kufru na kolečkách. Přeji hezký den.
23.05.2019 13:05

complmenka
Dcera půjde v září do školy a trénuje jako mažoretka, tudíž výletů bude čím dál víc, tanto batoh by jsme rádi zkusili. Jako správná žena potřebuje mít sebou plno věcí, tudíž by bylo vhodné mít na to kvalitní batoh :-) Aktuálně měří 125 cm a bude slavit 7 narozeniny :-)
23.05.2019 13:08

Kacenka0017
Mám holčičky, které budou příští rok ve 2. a 4.třídě. Máme rádi hezké věci a zároveň praktické. U batohů Boll se mi líbí, že "myslí" na záda dětí, mají hezký design a jsou navržené pro každodenní praktické používání.
23.05.2019 16:35

Bretty
Hledáme batoh, který bude dost velký na učení, prakticky, pohodlný, bezpečný a zároveň se bude klukům líbit a protože konstitučně jsou drobnější postavy , nebudou s ním vypadat jak batoh s rukama a nohama ;-)
23.05.2019 17:19

janula
Batoh se mi líbí designově, a jelikož za chvíli půjde do školy i moje druhé dítě, ráda vaš výrobek otestuji
23.05.2019 17:27

stepanka
Protože mám doma 2 školáky,kteří mají hrozně těžké a nešikovné baťohy:-( a ráda bych vyzkoušela něco kvalitnějšího
23.05.2019 17:45

vanovma
Přeji krásný den, ráda bych získala školní batoh pro syna Lukáška; výška cca 120 cm, který jde v září do první třídy. Líbí se nám zelený s žirafami :-).
23.05.2019 22:09

luculda
Tuto značku už mám v hledáčku dlouho a toto mi připadá jako skvělá příležitost na seznámeni se osobně s jejími produkty. Oba synové by si určitě vybrali.
23.05.2019 23:14

Aja89
Děti mají od společnosti Boll batohy na výlet a batohy do školy mají od jiné nejmenované firmy a zajímalo jaké jsou batohy pro školáky od firmy Boll, abych mohla porovnat a poté se rozhodnout až budu kupovat nové batohy.
24.05.2019 06:29

mataha
Rada bych se zapojila do testování školního batohu pro dcerku (6 let), od září nastupuje to 1. třídy. Školní batohy Boll mám v hledáčku, zaujali mě nastavitelným zádovým systémem, lehkostí, zkoseným dnem, bederním pásem.
24.05.2019 08:56

mileletadlo
Starší syn Vojtěch Pelc (6 let, 120 cm) bude od září školák, tudíž aktuálně řešíme školní batoh-aktovku, kterou by mohl nosit nejen do školy, ale také na výlety, protože vyrážíme hodně do přírody. Už by si chtěl nosit svoje věci sám. Tyto batohy vypadají úžasně, splňují to, co bychom chtěli a hlavně jde o českou značku, což je pro nás rodiče naprostá přednost. Na prázdniny vyrážíme společně na tábor a pak pojedeme po krásách naší vlasti pod stany, kde se batoh bude také hodit. Děkuji
24.05.2019 11:06

nehasilova
Dcera půjde po prázdninách do 4. třídy a aktovka do první třídy, kterou má doteď jí začíná být malá. Po škole navštěvuje spoustu aktivit (plavání, gymnastiku, výtvarku, tanečky a nově chce chodit i na lezení) a protože dojíždí do školy sama do vedlejší vesnice a pak se sama i přepravuje na kroužky, je aktovka v neustálé permanenci. Vzhledem k tomu, že my jsme s manželem oba odchovaní na batozích značky Boll, rádi otestujeme, zda i školní batohy tato značka umí.
24.05.2019 11:50

BlogZrzky
Dcera bude příští rok předškolák, ale batoh nosí několikrát týdně, ať už se školkou na celodenní výlety do přírody, tak do různých kroužků. Taky hodně cestujeme, hlavně do hor, kam si obě starší děti balí svoje batůžky na výlety.
25.05.2019 23:56

KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal ...
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2019 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz