NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

TESTOVÁNÍ

Nové testování (1)

Probíhá testování (1)

Otestováno (55)

   Potřeby pro děti (11)

   Služby pro děti (9)

   Hračky (8)

   Knihy (7)

   Potraviny (3)

   Kosmetika, drogerie (5)

   Oděvy (3)

   Výtvarné potřeby (5)

   Design (4)

Podmínky testování

Nabídka pro firmy


IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

KE STAŽENÍ

ŠKOLNÍ BATOHY BOLL


Školáci a školačky, ale i vy předškoláci, co se do školy teprve chystáte, dávejte nyní velký pozor! Šest školáků právě celoročně testuje školní batohy od české značky Boll!


6 školních batohů značky BOLL právě celoročně důkladně testuje 6 školáků. Děti měly za úkol školní batohy pořádně otestovat ve škole, odpoledne v družině, na cestách, a různých místech, a především na svých zádech. Jedná se o kvalitní batohy s propracovaným zádovým systémem, který odlehčí dětským zádům.

Firma BOLL je známá jako outdoorový výrobce batohů pro děti a dospělé. Své know-how z této oblasti přenesla do výroby školních batohů. Jsou vyrobeny z kvalitních outdoorových materiálů a vynikají svou konstrukcí a ergonomickým, rostoucím zádovým systémem. Ve spolupráci s fyzioterapeuty je batoh zkonstruován tak, aby opravdu dobře seděl dětem na zádech a umožňoval v maximální míře rozložit váhu batohu na celou postavu dítěte. Kvalitní zpracování, materiály a praktické detaily, ale i neotřelý design, si získává stále větší oblibu. 

Školní batohy BOLL jsme vám loni krátce představovali i v osobním doporučení. Po roce užívání mohu s klidným srdcem dodat, že bych z recenze neměnila jediné slovo a že naše doporučení na kvalitní, ergonomický batoh stále platí. A pro praktické maminky bych snad jen dodala, že je batoh stále ve velmi dobré kondici, vše funkční a látka se dobře udržuje. 

Testujeme 3 školní batohy BOLL pro 1. – 3. třídy:


3 školní batohy BOLL pro 3.-5. třídu:

 

Můžete se podívat na video, ve kterém vám skvělý Matěj batoh důkladně představí:


 

VYBRALI JSME

hhranolka
moc ráda bych pro svoji dceru šklní tašku SCHOOL MATE 18 – Artwork Collection – Turquoise Flamingos. Je jí 7 let a nyní je v prvním ročníku. Abych řekla pravdu udělala jsem chybu a máme školní tašku, která dceři nevyhovuje(ačkoliv je to velmi dobrá značka) měla jsem koupit boll, který máme celá rodina batohy a jsme moc spokojeni. Dcera měří cca 120cm. P.s. miluje plamenáky - zrovna včera jsme koupili 3 trička s plamenáky :) takže by se nám moc hodil. Ráda vše nafotím, popíšu a video též není pro
20.05.2019 06:31

Daadulla
Sehnat batoh pro dítě je, jak se ukazuje, tak trochu věda. Zaujal mne "rostoucí" systém nastavení zad. Testovala by dcera (v září jí bude 9let a půjde do 4.tř.). Měří 135cm.
20.05.2019 18:16

Bretty
Hledáme batoh, který bude dost velký na učení, prakticky, pohodlný, bezpečný a zároveň se bude klukům líbit a protože konstitučně jsou drobnější postavy , nebudou s ním vypadat jak batoh s rukama a nohama ;-)
23.05.2019 17:19

kahlova
Od září jde dcera do první třídy a za rok syn.Myslím, že je důležité vybrat pro děti kvalitní školní batoh.
29.05.2019 06:33

Lucie79
Syn Jakub jde do 4. třídy, nechce už "dětský " batoh do školy. Je to sportovec, který nemá rád složité věci a myslím si, že by se mu líbil šedivý batoh a jistě ty výrazné žlutozelené prvky.
29.05.2019 06:36

IvDus
Ráda podporuji české značky a toto je jeden ze způsobů. Syn půjde do první třídy a tak mám příležitost k otestování školního batohu Boll.
30.05.2019 07:58

KOMENTÁŘE

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat!
Zatím nikdo nic nenapsal ...
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2020 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz