NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  KOŠÍK  PŘIHLÁŠENÍ
Facebook Instagram Pinterest Tiktok Youtube Linkedin

TESTOVÁNÍ

Nové testování (0)

Probíhá testování (0)

Otestováno (61)

   Potřeby pro děti (14)

   Služby pro děti (10)

   Hračky (8)

   Knihy (7)

   Potraviny (3)

   Kosmetika, drogerie (6)

   Oděvy (3)

   Výtvarné potřeby (5)

   Design (5)

Podmínky testování

Nabídka pro firmy


IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

KE STAŽENÍ

NOVÉ ŠKOLNÍ BATOHY BOLL

Nové školní batohy Boll
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 99 %
★★★★★

Máte doma školáčka? Pojďte se podívat, jak dopadlo testování nových školních batohů Boll. Předešlé batohy jste již u nás testovali na výbornou a letos firma přichází s vychytanější verzí se zvětšeným objemem školních batohů. Testovali jsme dva typy školních batohů - Scholl Mate 20 a Smart 24.

Firma BOLL je známá jako outdoorový výrobce batohů pro děti a dospělé. Své know-how z této oblasti přenesla do výroby školních batohů. Jsou vyrobeny z kvalitních outdoorových materiálů a vynikají svou konstrukcí a ergonomickým, rostoucím zádovým systémem. Ve spolupráci s fyzioterapeuty je batoh zkonstruován tak, aby opravdu dobře seděl dětem na zádech a umožňoval v maximální míře rozložit váhu batohu na celou postavu dítěte. Kvalitní zpracování, materiály a praktické detaily, ale i neotřelý design, si získává stále větší oblibu. 

Loňský typ batohů prošel důkladným celoročním testováním a od vás získal 100%. Podívejte se na recenze a fotodokumentaci testujících, kde najdete i videorecenzi batohu od jednoho úžasného školáčka. 

Školní batohy BOLL jsme vám také krátce představovali i v osobním doporučení. Po roce užívání mohu s klidným srdcem dodat, že bych z recenze neměnila jediné slovo a že naše doporučení na kvalitní, ergonomický batoh stále platí. A pro praktické maminky bych snad jen dodala, že je batoh stále ve velmi dobré kondici, vše funkční a látka se dobře udržuje. 

 

Testovali jsme nové 2 školní batohy BOLL se zvětšeným objemem o 2 litry pro 1. – 3. třídu SCHOOL MATE 20 a 3 školní batohy BOLL pro 3.-5. třídu SMART 24. Barvu a obrázek si děti vybraly samy.

Školní batoh SCHOOL MATE 20 – Artwork collection je určen pro školáky v 1.3. třídě s obrázky zvířat z dílny české výtvarnice. Batoh SCHOOL MATE 20 je kvalitní, technicky propracovaný školní batoh, který roste s dítětem díky plně výškově stavitelnému zádovému systému SP-system. Ergonomická konstrukce batohu s bederním pásem podporuje zdravý vývoj dětské páteře.

Školní batoh SMART 24 je universální školní batoh pro 3.-5. třídu a 2. stupeň do výšky postavy cca 160 cm. Školní batoh SMART je „rostoucí“ - roste s dítětem díky plně stavitelnému zádovému systému SP-system. Jedná se o kvalitní, odolný, technicky propracovaný školní batoh s ergonomickou konstrukcí zádového systému.

 

Jaký je pohled fyzioterapeuta na nošení těžkých školních aktovek a jaké to může mít dopady pro dětská záda? Jak vybrat správný batoh a na co zejména dát pozor? Čtěte zde.

Přikládáme také video, jak správně vybrat školní batoh.


 

RECENZE

klarkakrejcova
Díky bedernímu a hrudnímu popruhu a reflexním prvkům se batoh pohodlně a bezpečně nosí. Výhodou jsou i kapsy na sešity, takže se ušetří hmotnost desek na sešity a zároveň nehrozí poničení sešitů například penálem či svačinovým boxem. Batoh také disponuje síťovanými kapsičkami, které usnadňují udržování pořádku. Měla jsem jako učitelka možnost porovnat hmotnost batohu s ostatními dětmi ve škole a je nesrovnatelně lehčí oproti aktovkám "klasického typu". Také je mnohem skladnější a nezabírá tolik místa na odkladišti aktovek u družiny a v uličce při zavěšení na lavici.
Celá recenze >>>

Hodnocení: 100%
24.04.2022 21:27

trz
Naprostá spokojenost. Ač jsme ho dostali jako testovací, tak můžeme říct, že opravdu "stojí za to". Je lehký a přitom velký, s dostatkem úložného prostoru, s pomocnými popruhy, které pomůžou zádům při těžším nákladu. A design, ten je prostě super, to je třešnička na dortu, teda na batohu. Ve zkratce: LIKE!!!
Celá recenze >>>

Hodnocení: 100%
26.04.2022 14:43

anechic
Na batohu se nám nejvíc líbí funkce nastavitelného zádového systému (na začátku školního roku s výškou kolem 115 cm nebyl problém nastavit batoh tak, aby byl v přijatelné poloze i u dítěte útlé postavy). Dále nám moc vyhovuje, jak je koncipován vnitřek - pořadač na A4 a A5 sešity je dostatečně přehledný i pro dítě, které není zrovna mistrem v udržování pořádku :)
Celá recenze >>>

Hodnocení: 100%
29.04.2022 15:43

Sladkovi
Skvělé je členění vnitřních kapes. Batoh má dvě komory a v nich další praktické kapsičky. Ale v té větší komoře má dvě přihrádky přesně na sešity A4 (díky tomu nejsou pomačkané) a místo na svačinu a pití. To se díky těsnému prostoru nemá šanci v tašce převrhnout a vylít. Svítivě zelená barva se téměř nešpiní. Nejvíc si ale chválím zádovou oporu. Lze nastavit i pro dospělého a i pod velkou zátěží se nese opravdu dobře.
Celá recenze >>>

Hodnocení: 100%
29.04.2022 19:43

thoris
Batoh chodil do školy, na skauta a na rodinné výlety, byl na horách i na vodě, ležel na všech možných i nemožných površích, sedělo se na něm, byl z něj polštářek i bitevní zbraň. Visel na stromě, zmoknul, zasněžil, ležel v louži (to mu nedělalo dobře). Vysoké hubené školačce bezvadně sedí na zádech v tričku i v zimní bundě, vejde se do něj všechno a přitom se v něm dá udržet relativní pořádek, boční kapsy jsou dost vysoké i široké na všechny typy lahviček a lahví - a batoh vypadá při tom všem úhledně (znáte to - některé batohy vypadají blbě nacpané k prasknutí, jiným zase nesluší být prázdné, neb pak visí jako pytel, tenhle vypadá dobře pořád). Přála bych si, aby vnitřní kapsa na sešity nevytvářela "tajnou skrýš" mezi dnem a sebou (vejde se tam banán a nedělá mu to dobře).
Celá recenze >>>

Hodnocení: 100%
30.04.2022 22:11

Niky2021
Batoh se nám velmi líbí. Sám je lehký a i po přidání sešitů či učebnic je stále lehčí, než jiné batohy či aktovky. Je praktický, dobře se zapíná díky velkým zipům a vnitřní členění je také super. Stále po přidání penálu je v hlavní kapse dost místa pro jiné věci ( např. náhradní tepláky do družiny). Přední kapsa je na svačinu, kam dáváme 2 spíše placaté krabičky se svačinou. Vnitřní kapsa ideální pro klíček od skříňky. Jediná vada byla protržená boční kapsa, ale vyztužení v opravně proběhlo super a batoh slouží skvěle. Jsme spokojeni.
Celá recenze >>>

Hodnocení: 90%
01.05.2022 00:08

Suri
Batoh Boll vypadá po prvním školním roce používání jako nový, nejeví téměř žádné známky opotřebení. Oceňuji propracovaný zádový systém a příjemný vzhled. Cena zcela odpovídá kvalitě. Tento batoh v budoucnu určitě pořídím i druhé dceři.
Celá recenze >>>

Hodnocení: 100%
01.05.2022 23:48

Evulineek
S batohem jsme velmi spokojeni, předtím dcera měla batoh se třemi kapsami a to bylo příliš mnoho, zároveň jedna mi přijde málo. Tento se osvědčil, že i dcera která je schopna v aktovce hodinu hledat sešit se v něm dobře orientuje, ty přihrádky jsou super vychytávka.
Celá recenze >>>

Hodnocení: 100%
05.05.2022 21:45

KOMENTÁŘE

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat!
Zatím nikdo nic nenapsal ...
O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE / OBCH.PODMÍNKY (c) 2014 - 2023 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz
Barion