NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY    KONTAKT REGISTRACE  PŘIHLÁŠENÍ

TESTOVÁNÍ

Nové testování (3)

Probíhá testování (3)

Otestováno (50)

   Potřeby pro děti (11)

   Služby pro děti (9)

   Hračky (6)

   Knihy (7)

   Potraviny (3)

   Kosmetika, drogerie (4)

   Oděvy (2)

   Výtvarné potřeby (5)

   Design (3)

Podmínky testování

Nabídka pro firmy


IQ HRY

VÝTVARKA

RECEPTY

TIPY

KE STAŽENÍ

Jestliže rádi zkoušíte nové věci, produkty a služby a navíc rádi sdílíte svá doporučení, pojďte testovat společně s námi! Pomůžete tak objevovat nové produkty a zajímavé služby pro ostatní rodiče a jejich děti.

ORIGINAL SPROUTNa toto testování se velmi těšíme, neboť kondicionéry Original Sprout od dětského kadeřnictví Funny Sassy dobře známe... zejména naše slečny a jejich zacuchané vlásky. Jak dopadne testování u vás? Pojďte vyzkoušet. Společně otestujeme 5 druhů přípravků této přírodní, nejen vlasové, kosmetiky.

Chci vědět více >>>

Výzva končí za 5 dníHledáme holčičky s delšími vlásky ve věku 4 - 12 letMONTÁŽNÍ STAVEBNICE GEORELLO TOOLBOXToto testování nadchne všechny velké stavitele! A tím "velké" myslíme nejen děti. Věříme totiž, že nadchne i tatínky! Důmyslná a zajímavá stavebnice Georello Toolbox umožňuje vytvořené stavby rozpohybovat. Pojďte ji s námi otestovat!

Chci vědět více >>>

Výzva končí za 6 dníHledáme 4 rodiny s dětmi ve věku 5 - 8 letPONOŽKOVICES českým projektem Ponožkovice už ponožkové dárečky nudou nebudou. Kromě kvalitních designových ponožek získáte i několik tématických her a skládaček, vše zabaleno v luxusní sofistikované krabičce. Zapojte se do hravé "Ponožkovýchovy" a pěstujte s vaším dítkem "ponožkové kavalírství".

Chci vědět více >>>

Výzva končí za 11 dníHledáme 5 rodin s dětmi ve věku 3 - 9 letNenašli jste testování, které by Vás zaujalo? Dejte nám tip na výrobek nebo službu pro děti a my se ho pokusíme zařadit - info@testovanonadetech.com

O NÁS / BLOG / FOTOGALERIE (c) 2014 - 2019 testovanonadetech.com
MEDIA / PARTNEŘI / PODMÍNKY UŽITÍ / KONTAKT grafika: vatiklan.cz